utorok, 26 januára, 2021
-0.2 C
Bratislava
Úvod Aréna Pri havarovanom aute drogy a zbraň

Pri havarovanom aute drogy a zbraň

Pri dopravnej nehode 21-ročného vodiča z okresu Michalovce, ku ktorej došlo zo štvrtka na piatok, zaistili policajti zbraň, pri havarovanom vozidle našli aj drogy. Polícia o prípade informuje na sociálnej sieti.

Podľa polície došlo k dopravnej nehode v Michalovciach pravdepodobne z dôvodu nevenovania sa plne vedeniu vozidla. Mladík mal s vozidlom prejsť do protismeru a naraziť do mostíka pri rodinnom dome, následkom čoho sa vozidlo prevrátilo na strechu.

„Počas dokumentovania dopravnej nehody bola na mieste nájdená dlhá guľová zbraň,” informuje polícia s tým, že michalovský vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre nedovolené ozbrojovanie. Zbraň bude podrobená expertíznemu skúmaniu. Keďže policajti v blízkosti auta našli aj zelenú sušinu, polícia začala trestné stíhanie aj pre drogovú trestnú činnosť. Expertíznemu skúmaniu tak bude podrobená aj sušina. Dychová skúška u vodiča požitie alkoholu nepreukázala.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 237,027 +551 Dnes Úmrtí 4,068 Uzdravení 193,380 Infikovaných 39,579 Last updated: 26. januára 2021 - 02:55 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky