nedeľa, 13 júna, 2021
18.4 C
Bratislava
Úvod Aréna VIDEO Fico k odídeným politikom: Národ má rád zradu, ale nie zradcov

VIDEO Fico k odídeným politikom: Národ má rád zradu, ale nie zradcov

V najbližšej dobe dôjde k zasadnutiu orgánov rozhodujúcich o ďalšej budúcnosti Smeru-SD. Na piatkovom brífingu to uviedol predseda Smeru-SD Robert Fico, ktorý dodal, že má pripravených perspektívnych kandidátov do vedenia strany. Smerom k odídeným politikom niekoľkokrát priradil slovo zrada.

Čo sa týka odchod 11 poslancov Smeru, Fico uviedol, že národ má rád zradu, ale nie zradcov. Ich správanie považuje za “absolútne neslušné”. Podľa Fica sa pripravovali nové mechanizmy v Smere a preto príbeh jedenástich odídencov absolútne nesedí.

Odchod politikov považuje Fico buď za úmyselné rozbíjanie ľavice alebo ohromné hodnotové rozdiely. Robert Fico očakáva, že odídení poslanci Smeru sa vzdajú funkcií parlamentných výborov a Peter Pellegrini postu podpredsedu NR SR.

Fico vyhlásil, že je pripravený na zmenu jeho postavenia v strane, aj modelu správania sa. “Chcem ponúknuť nový model riadenia strany. Bol už ponúknutý, no nebol prijatý,” vyhlásil. Dodal, že s ponukou na vstup do vedenia strany sa chystá osloviť viacerých tridsiatnikov. Chce tiež tvoriť tieňový kabinet. “Smer je stále silná partia, ktorá bude fungovať ďalej,” dodal.

1 komentár

  1. Pekný príhovor!!! Uvidíme akých nových ľudí nám predstaví. Mali by to byť ľudia ako Blaha, Kaliňák ml. Boli by dobrou posilou za tých čo sa rozhodli odísť. Tu je vidieť, že Fi_co je stratég a je to pán politik. Je to jednoducho pán štátnik!!! Mal by sa zbaviť ešte Be_ňovej!!! Tá už veľmi dlho škodí strane Smer SD!!! A k tej poslednej otázke. Prečo sa ten blbec novinár nespýta Su_líka, ako je to bozkávať sa z mikrofónom? Aké mu to dáva pocity? Prečo si nepýta od neho vysvetlenie? Prečo práve mikrofón? Ha, ha, ha … Mysleniu zdar!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 391,026 +42 Dnes Úmrtí 12,439 +3 Dnes Uzdravení 377,254 Infikovaných 1,333 Last updated: 13. júna 2021 - 12:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -