Na Slovensku pribudlo sedem nových prípadov koronavírusu. Nakazený je aj lekár z bratislavskej nemocnice

    0
    Špeciálny stan na bratislavských Kramároch, v ktorom sa odoberajú vzorky na koronavírus. (Autor: TASR)

    Nakazení sú  dvaja  muži z  Bratislavy,  jedným z nich je lekár z ružinovskej Univerzitnej nemocnice Bratislava. Tam už prijali prísne epidemiologické opatrenia na gynekologicko-pôrodníckej klinike. Zákroky presunuli.

    Dve infikované ženy  sú  z Nitry, obe majú  cestovateľskú  anamnézu.  Infikovaní  sú  aj dvaja ľudia z Martina. 

    Pozitívny test  mal aj  muž z karanténneho zariadenia v Gabčíkove. 

     

    - Reklama -