pondelok, 18 januára, 2021
-7.9 C
Bratislava
Úvod Aréna Kočner: Vražda novinára znie svetom viac ako vražda pápeža. Len idiot by...

Kočner: Vražda novinára znie svetom viac ako vražda pápeža. Len idiot by nepredpokladal, čo sa z niečoho takého stane

“Je zrejmé, že v roku 2017 zavraždený Ján Kuciak nahrádzal prácu orgánov činných v trestnom konaní,” uviedol splnomocnenec Zlatice Kušnírovej Roman Kvasnica.

Marian Kočner povedal, že Kuciak nebol prvým novinárom, ktorý odkryl viaceré kauzy, či už Donovaly alebo kauzu televíznych zmeniek. Dodal, že v Kuciakových článkoch bolo veľa neprávd.
 

“Je mi úprimne ľúto, čo sa stalo Jánovi Kuciakovi a čo sa stalo jeho priateľke. Nikdy snáď nikto nemôže uveriť tomu, že som nechal odpraviť týchto ľudí zo sveta len pre to, že Ján Kuciak o mne písal,” uviedol obžalovaný.

Marian Kočner tvrdí, že by nič nezískal, keby Kuciak prestal písať, a dodal, že by bolo za ním ďalších 100 novinárov.

“Vražda novinára znie svetom viac ako vražda pápeža. Len úplný idiot by nemohol predpokladať, čo sa z niečoho takého stane,” uzavrel Marian Kočner.

Na súde sa prehrával aj už medializovaný telefonát medzi Kočnerom a Kuciakom, v ktorom obžalovaný obviňoval Kuciaka, že píše na objednávku. “Ale môžete si byť istý, že začnem sa vám osobne, pán Kuciak, špeciálne venovať,” povedal mu Marian Kočner.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 223,325 +573 Dnes Úmrtí 3,474 +57 Dnes Uzdravení 168,915 Infikovaných 50,936 Last updated: 18. januára 2021 - 01:23 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky