štvrtok, 5 augusta, 2021
18.4 C
Bratislava
ÚvodArénaArcibiskup Zvolenský: Musíme sa snažiť o spoločnosť, kde sa každý môže cítiť...

Arcibiskup Zvolenský: Musíme sa snažiť o spoločnosť, kde sa každý môže cítiť bezpečne

“Vražda novinára a jeho priateľky ma napĺňa hlbokým zármutkom,” píše v kondolencii Zvolenský, ktorú zverejnila Tlačová kancelária KBS. Pripraviť človeka o život je podľa jeho slov mimoriadne vážnym previnením proti Božím i ľudským zákonom. 

Úprimnú sústrasť vyjadril príbuzným a priateľom oboch zosnulých. “Modlím sa za nich a v tejto bolestnej chvíli prosím Boha o jeho milosrdenstvo a útechu,” píše arcibiskup, ktorý si želá, aby sa celý prípad podarilo vyšetriť a vinníci neunikli náležitej spravodlivosti.

Policajný prezident Tibor Gašpar informoval, že strelné poranenia hrudníka, resp. hlavy, boli pravdepodobne príčinou smrti investigatívneho novinára portálu Aktuality.sk Jána Kuciaka a jeho priateľky. Na pondelkovom brífingu tiež uviedol, že čas smrti sa predpokladá niekedy od štvrtka (22.2.) do nedele (25.2.). Pravdepodobne to bola dvojnásobná úkladná vražda, ktorej motív mal súvisieť s prácou novinára.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,845 +94 Dnes Úmrtí 12,541 Uzdravení 379,644 Infikovaných 660 Last updated: 5. augusta 2021 - 01:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -