nedeľa, 11 apríla, 2021
11.6 C
Bratislava
Úvod Aréna Odchod Krajmera z funkcie nezabezpečí očistu NAKA, myslí si Matovič

Odchod Krajmera z funkcie nezabezpečí očistu NAKA, myslí si Matovič

Krajmer sa podľa Igora Matoviča “nikdy nemal stať policajtom, nieto ešte šéfom kľúčovej Protikorupčnej jednoty NAKA”. OĽaNO bude sledovať, “ako sa minister vnútra Tomáš Drucker vyrovná s informáciami o Krajmerovej manželke a jej rôznych prepojeniach”.

Krajmer požiadal o uvoľnenie z funkcie, urobil tak “po dôkladnom zvážení a vzhľadom na neprimeraný nátlak na jeho rodinu a prácu protikorupčnej jednotky, ktorý vníma ako nedôvodný a politizujúci”. Uviedol to v spoločnom stanovisku Ministerstva vnútra SR a Prezídia Policajného zboru.

Krajmer sa objavil na mieste činu vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, upozornilo na to aj OĽaNO, podľa hnutia tam nemal čo robiť.

Drucker neskôr vysvetlil, že na miesto činu Krajmera poslal šéf NAKA Hraško, “lebo v čase po niekoľkých hodinách od nahlásenia vraždy vedeli policajti z médií, o koho ide a na akom článku zhruba Ján Kuciak pracoval”. V médiách sa v súvislosti s Krajmerom objavili aj informácie o rôznych prepojeniach.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 371,062 +589 Dnes Úmrtí 10,565 +78 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 105,197 Last updated: 11. apríla 2021 - 11:24 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -