štvrtok, 26 novembra, 2020
1.8 C
Bratislava
Úvod Aréna SNS sa nepáči, že sa Šefčovič zastal svojho homosexuálneho zamestnanca. Vyhráža sa...

SNS sa nepáči, že sa Šefčovič zastal svojho homosexuálneho zamestnanca. Vyhráža sa stratou podpory

Dan Sobovitz z Izraela, ktorý pracuje ako zamestnanec Európskej komisie u slovenského podpredsedu, si spolu s gay partnerom Francúzom Grégorym Merlym nechali u náhradnej matky vynosiť dve nimi oplodnené vajíčka od anonymných darkýň.

„Slovensko má v ústave jasne definovanú ochranu rodiny a preto by slovenský zástupca v Európskej komisii nemal priamo ani nepriamo participovať na eticky pochybných pokusoch obstarávania si detí homosexuálmi.

Slovenský eurokomisár Maroš Šefčovič Zdroj: TASR

 

Deti Dana Sobovitza a Grégoryho Merlyho z vajíčok od neznámych matiek, ktoré im (údajne za 100 000 eur) vynosila náhradná matka, sa teraz podľa práva EÚ chystajú vychovávať v spoločnej domácnosti v Berlíne.


Podľa SNS je „podivná berlínska rodina tvorená dvomi chlapmi a dvoma novorodencami priamym dôsledkom zvláštneho uvažovania ľudí pohybujúcimi sa vo vnútri inštitúcií EÚ“.

Kritické vyhlásenie SNS k Bruselu podčiarkuje aj negatívnym stanoviskom k vyjadreniu Maroša Šefčoviča, ktorý k správaniu svojho asistenta uviedol, že:

„… vnímanie rodiny spadá pod slobodu myslenia a hodnotového ukotvenia a nejde proti žiadnej európskej hodnote či legislatíve…“.

„Toto zavádzajúce stanovisko sa totiž alibisticky vyhýba podstate problému a v kontexte prorodinných deklarácií pána eurokomisára z prezidentských volieb vyznieva veľmi čudne,“ uvádza sa vo vyhlásení SNS.
Podľa nich v uvedenom prípade totiž nejde len o slobodu myslenia a hodnotového ukotvenia gayov či toleranciu k ich spôsobu života spoločnosťou.

„Ide aj o zjavný prejav sexuálne motivovanej intolerancie dvojice gayov k časti spoločnosti (opačnému pohlaviu), keď ukázali, že nie sú ochotní akceptovať žiadnu ženu ani ako partnerku pri výchove svojho potomstva!“ zdôrazňuje SNS.

Podľa SNS “obaja gayovia tak zo svojich detí egoisticky a vedome urobili už pri narodení polosiroty”. Ilustračné foto: TASR

Strana vyhlasuje, že zo strany gay páru ide o prejav ich neakceptovateľnej arogancie a sebectva, keď svojim deťom už spôsobom oplodnenia upreli všeobecne uznané právo dieťaťa vyrastať v prirodzenej rodine, tvorenej biologickým mužom-otcom a biologickou ženou-matkou.

„Pod ochrannými krídlami Bruselu tak zdegradovali komplexný inštitút materstva na deväťmesačný prenájom maternice za približnú jednotkovú mesačnú cenu nájmu bytu v centre Berlína na ploche 190 m2,“ píše sa vyhlásení SNS.


„Obaja gayovia tak zo svojich detí egoisticky a vedome urobili už pri narodení polosiroty.“
 

SNS na záver upozorňuje podpredsedu Európskej komisie pána Maroša Šefčoviča, aby sa nepodieľal na eticky neprijateľných manipuláciách homosexuálnej komunity s novorodencami.

„Inak sa už nebude môcť spoliehať na dôveru Slovenskej národnej strany ani jej podporu pri štátnej nominácii na niektorý zo zodpovedných postov v Európskej únii, čo veríme pochopí aj predseda vlády pán Peter Pellegrini,“ uzatvára SNS.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Register potravín pre potravinový semafor je v 2. čítaní

Na Slovensku by sa mal zaviesť nový register potravín pre potravinový semafor, ktorý vedie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR. Poslanci...

Maďarsko: Vláda predĺžila kontroly na hraniciach do konca januára

Maďarská vláda predĺžila do konca januára 2021 nariadenie o dočasnom obnovení kontrol na štátnych hraniciach, ktoré v rámci ochrany pred šírením nového...

Mení sa ochrana whistleblowerov pri dopingu, poslanci schválili novelu

Do zákona o športe sa doplnia nové skutkové podstaty dopingu súvisiace s ochranou informátorov, tzv. whistleblowerov. Ide napríklad o odrádzanie od oznámenia...

Laurenčík: Fico, vzdaj sa mandátu poslanca

Podpredseda Národnej rady (NR) SR Milan Laurenčík (SaS) vyzýva poslanca a šéfa Smeru-SD Roberta Fica, aby sa vzdal poslaneckého mandátu. Informoval o...

Austrália: V súvislosti so zabíjaním v Afganistane prepustia najmenej 10 vojakov

Austrálska armáda prepustí zo služby najmenej desať vojakov špeciálnych jednotiek, ktorí sa podľa správy zverejnenej minulý týždeň podieľali na nezákonnom zabití najmenej...

Klus: Dlho sme žili v domnení, že medzinárodný terorizmus je od Slovenska ďaleko

„Na Slovensku sme dlho žili v domnení, že medzinárodný terorizmus je od nás ďaleko a vôbec sa nás netýka. Nie je to...

Pribudlo 17 mŕtvych a 1953 nakazených novým koronavírusom

Na Slovensku v stredu (25. 11.) pribudlo 1953 nakazených novým koronavírusom, vykonalo sa 10.723 testov. Pribudlo 17 úmrtí. Z ochorenia sa vyliečilo...
Slovensko
Pozitívne vzorky 101,257 +1,953 Dnes Úmrtí 749 +17 Dnes Uzdravení 56,378 Infikovaných 44,130 Last updated: 26. novembra 2020 - 12:53 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky