Nevyspelý chlapec s prehnanými ambíciami. Ďalší líder, ktorý na to nemá. Drogy nie sú problém. Hodnotí Nicholsonová

  0
  Na snímke poslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová (Autor: TASR)

  Europoslankyňa sa nechce púšťať do polemík, „či Truban klamal a ako veľmi klamal a či je LSD menej alebo viac škodlivé ako tabak“.

  „To nech rieši Okruhlica a ďalší,“ odporúča. 

  „Akýkoľvek alkoholik na ulici a v parlamente sa teraz tvári, že marihuanová cigareta je dielo diabla, ktoré má niekoho diskvalifikovať z hry o trón premiéra,“ konštatuje Ďuriš Nicholsonová.

  Takúto debatu považuje za hlúposť.

  „Minimálne do momentu, kým si nepovieme, že mantinely diskvalifikácie politika z pretekov o nového premiéra sú oveľa širšie,“ dokresľuje problém, ako ho vidí ona.

  Zdroj: Facebook/Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum

   

  A menuje: od Ficových stykov s mafiou “cez slabošstvo rozumu a ducha Danka, cez judášstvo Bugára až po egá presahujúce schopnosti vlastného intelektu a sociálnej prijateľnosti”.

  „Sem si doplňte, koho chcete,“ dodáva.

   

  Nevyspelosť dospelého chlapca

  Na konaní Michala Trubana europoslankyňu najviac prekvapuje „posolstvo o nevyspelosti dospelého chlapa s veľkými ambíciami deliť ostatných na slušných a neslušných a na mladých a starých“.

  „Môj Kubo vie jasne povedať, či niečo robil, alebo nerobil a či to bolo dobre, alebo zle a keď klame, netvári sa, že neklame a hlavne, nemá okolo toho potom toľko trápnych rečí,“ dáva za príklad synovo správanie.

  „Chcela som byť nežná a stala som sa nezrozumiteľnou. Tak to poviem skrátka,“ sumarizuje Nicholsonová Trubanovo počínanie a zhŕňa: 

  „Jeho problémom nie je marihuana či LSD.

  Ukazuje sa, že ide o nevyspelého chlapca s prehnanými ambíciami. Ďalší líder opozície, ktorý na lídra nemá.“

  A v tomto momente sa podľa Lucie Ďuriš Nicholsonovej z jeho problému stáva náš problém.