pondelok, 26 júla, 2021
19.8 C
Bratislava
Úvod Aréna VIDEO Harabin už dáva predvolebné sľuby: Za 30 rokov nikto nenabral odvahu,...

VIDEO Harabin už dáva predvolebné sľuby: Za 30 rokov nikto nenabral odvahu, aby toto presadil

“Predkladáme návrh zákona o osobnej hmotnej zodpovednosti politikov a štátnych úradníkov,” hovorí Harabin s tým, že podľa neho za 30 rokov nikto nenabral politickú silu a odvahu na to, aby ho presadil.

“Viete prečo sa doteraz nepodarilo presadiť takýto zákon? Lebo zo súčasného stavu práve títo skorumpovaní politici, manažéri štátnych podnikov a s nimi celá početná skupina podvodníkov a úžerníkov profituje,” vysvetľoval Harabin na tlačovke.

Harabin pripomína napríklad výšku odmeny, ktorú mohol dostať advokát  Radomír Bžán od štátu. “Ide o toho istého advokáta, ktorého kauza Threema spája s sudkyňou Jankovskou,” upozornil neúspešný kandidát na prezidenta SR. 

V prípade volebného úspechu strany Vlasť hodlá Harabin takýto zákon presadiť. Novelu zákona o sudcoch považuje Harabin za neústavnú. Podľa jeho názoru mu umožňuje z pozície sudcu kandidovať do volieb Štrasburský dohovor.

V otázke financovania strany Harabin uviedol, že ho zverejní v záverečnej správe. Podľa jeho slov je strana financovaná z príspevkov ľudí. Na webe strany Vlasť nie je zmienka o transparentnom účte.

 

 

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 392,348 Úmrtí 12,534 Uzdravení 379,384 Infikovaných 430 Last updated: 26. júla 2021 - 07:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -