štvrtok, 22 apríla, 2021
9 C
Bratislava
Úvod Aréna Stál za dlhovou brzdou Slovenska, radil Radičovej. Teraz povedie do volieb Hlas...

Stál za dlhovou brzdou Slovenska, radil Radičovej. Teraz povedie do volieb Hlas pravice

Bývalý poslanec a spoluautor dlhovej brzdy povedie do volieb kandidátku 41 ľudí. Medzi nimi budú okrem neho manažéri Ľubomír Ochotnický a František Stručka, právnik Jaroslav Málek alebo podnikateľ Ludvík Posolda.

“Ide o nové tváre v parlamentnej politike, keďže nik z nich okrem mňa doteraz v NR SR nepôsobil ani do nej nekandidoval. Spolu chceme presadiť reformy, ktoré Slovensko potrebuje. Pevne veríme, že sa nám podarí uspieť a aj s pomocou Hlasu pravice sa na jar budúceho roku stane éra Roberta Fica na Slovensku minulosťou,” tvrdí Matej.

Hlas pravice hlása vo svojej tlačovej správe menej štátu, byrokracie, nižších daní a odvodov. “Vďaka tomu zostane viac peňazí ľuďom a menej bude na rozdávanie, korumpovanie a mrhanie,” uvádza stanovisko strany.

Mimoparlamentná strana kritizuje vlády Roberta Fica (Smer-SD) a označuje ich za socialistické.

“Ide o 12 rokov rozhadzovania, míňania, rozdávania zadarmo a zadlžovania sa. Za tento čas sme sa nielen nedokázali dopracovať k vyrovnanému štátnemu rozpočtu, ale nemáme hotové diaľnice, v zlom stave je školstvo, zdravotníctvo, právny systém máme prelezený poskokmi Mariana Kočnera,” tvrdí Matej.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 377,473 +764 Dnes Úmrtí 11,304 +60 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 110,869 Last updated: 22. apríla 2021 - 02:09 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -