piatok, 15 októbra, 2021
13.5 C
Bratislava
ÚvodArénaAdvokáti bezplatne pomôžu obetiam výbuchu prešovskej bytovky

Advokáti bezplatne pomôžu obetiam výbuchu prešovskej bytovky

„Pravdaže sa budeme snažiť pomôcť nielen obyvateľom z vybuchnutej bytovky, ale všetkým zasiahnutým tragédiou aj z okolitých bytoviek. Záujemcovia sa na nás môžu obrátiť priamo prostredníctvom na to vytvorenej mailovej schránky, kam je potrebné napísať kontakty na seba a v krátkej dobe sa im ozve pridelený advokát,” priblížila Donevová. O pomoc môžu požiadať na adrese pomoc_pre_presov@sak.cloud.

Obyvatelia Mukačevskej ulice sa môžu obrátiť na advokátov v právnych otázkach, ako napríklad podanie trestného oznámenia, škody vzniknuté výbuchom na majetku a motorových vozidlách, komunikácie s poisťovňou, otázkach pozostalosti po obetiach a podobne. Má ísť o podanie prvotných právnych rád a zorientovanie sa v právnej situácii, v ktorej sa ocitli.

Podľa slov Donevovej sa SAK rozhodla právnu pomoc koordinovať hneď po udalosti, oslovila preto slovenských advokátov. V súčasnosti je na tento účel pripravených 15 advokátov z Prešova a Sabinova, ktorým sú prideľovaní jednotliví záujemcovia o právne rady. Dodala, že v prípade potreby zapoja aj ostatných prihlásených advokátov.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 0 Úmrtí 0 Uzdravení 0 Infikovaných 0 Last updated: 15. októbra 2021 - 19:30 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img