sobota, 23 januára, 2021
6.3 C
Bratislava
Úvod Aréna NAKA udrela: Zasahujú v dome Trnku aj Kočnera, tým sa to nekončí

NAKA udrela: Zasahujú v dome Trnku aj Kočnera, tým sa to nekončí

Národná kriminálna agentúra (NAKA) vykonáva vo štvrtok od skorého rána zaisťovacie úkony v Bratislave, Banskej Bystrici aj na Donovaloch. Zasahuje pracovná skupina s názvom Novinár. NAKA dokumentuje ekonomickú trestnú činnosť. Polícia SR o tom informuje na sociálnej sieti.

Aktuálne policajti vykonávajú 16 domových prehliadok a deväť prehliadok iných priestorov. “Vzhľadom na to, že v trestných veciach, ktorým sa skupina “Novinár” venuje, stále prebieha vyšetrovanie, bližšie informácie v súčasnosti nie je možné poskytnúť,” napísali policajti.

Podľa medializovaných informácií NAKA zasahovala vo štvrtok ráno aj v dome bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku v Hamuliakove, v dome Mariana K. na bratislavskej Kolibe a v budovách jeho firiem na Trenčianskej ulici v Bratislave. Polícia mala byť aj v komplexe Bonaparte v hlavnom meste.

Polícia zasahovala aj v stredu (29. 1.), a to u viacerých sudcov, sú medzi nimi aj Monika Jankovská, Andrea Haitová, Denisa Cviková či Vladimír Sklenka. V stredu tiež zasahovali u podnikateľa Norberta Bödöra v Nitrianskych Hrnčiarovciach, odobrali mu mobilný telefón.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 233,027 Úmrtí 3,894 Uzdravení 183,942 Infikovaných 45,191 Last updated: 23. januára 2021 - 12:55 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky