piatok, 24 septembra, 2021
16.5 C
Bratislava
ÚvodArénaGučík o Dankovej návšteve: A prečo by som vám to mal povedať?...

Gučík o Dankovej návšteve: A prečo by som vám to mal povedať? Žijeme v jednom malom šerblíku, kde sa každý s každým pozná

Meno Michala Gučíka bolo v posledných dňoch na pretrase v súvislosti s jeho stretnutím s Andrejom Dankom, ako aj s Bélom Bugárom. V Gučíkovom dome v bratislavskej Vrakuni mali politické špičky riešiť vzniknutú koaličnú krízu.

Gučíkovo meno je dlhodobo spájané s vplyvnými ľuďmi z politického či podnikateľského prostredia. Okrem predsedu parlamentu by mal mať údajne blízko aj k podnikateľovi Ivanovi Kmotríkovi, respektíve Slovenskej národnej strane (SNS).

V rozhovore pre denník SME však Gučík viackrát zopakoval, že je súkromná osoba a k svojim stretnutiam sa nemá prečo vyjadrovať. Naopak, vyzval novinárku spomenutého denníka, aby sa obrátila na uvádzaných ústavných činiteľov a žiadala si reakciu od nich.

„Prečo by som mal ja ako občan tejto republiky rozprávať niekomu, s kým sa stretávam, kde alebo či som sa s niekým stretol? Ja neviem, či to bežne robíte. Neviem, z akého dôvodu sa na to pýtate. Zo slušnosti  som zavolal (späť), ale neviem, čo mám viac urobiť. Je to moje súkromie,” ohradil sa.

Rovnako nechcel Gučík prezradiť viac o jeho vzťahu s Ivanom Kmotríkom. Mimochodom, Gučík bol v minulosti riaditeľom TA3, teda presne tej televízie, ktorej je Kmotrík majiteľom.

Viac o Ivanovi Kmotríkovi TU a TU a TU

To, či vôbec bol Andrej Danko spolu s Bélom Bugárom uňho doma, síce nechcel Gučík špecifikovať. Pripustil však, že „žijeme v jednom malom šerblíku, kde sa každý s každým pozná“.

A ako ešte dodal: „Keď ste vyrastali v Bratislave, tak ľudí, ktorí tu vyrastali alebo študovali, poznáte.“    

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 405,931 Úmrtí 12,592 Uzdravení 384,790 Infikovaných 8,549 Last updated: 24. septembra 2021 - 06:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -