Zapredal sa Hlina oligarchom? Kollár želá voličom KDH, aby dostali rozum a prešli k inému politikovi

    0
    Boris Kollár, Alojz Hlina (Autor: TASR)

    „To, že Hlinu už kúpili oligarchovia, som počul pred dvomi mesiacmi a čo sa začalo diať?“ pýta sa predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár. Podľa jeho názoru je hnutie Alojza Hlinu neustále v televízii TA3 napriek tomu, že je mimo parlamentu. Do kontrastu hneď stavia mimoparlamentnú stranu SMK, ktorú tam nevidno vôbec a rovnako pridáva aj nízku účasť niektorých parlamentných strán, napríklad ĽS NS alebo svoje vlastné hnutie.

    Kollár zareagoval aj na nedávne vyjadrenia predsedu KDH, ktorý povedal, že úplne nevylučuje spoluprácu s vládnou stranou Smer-SD. „Keď už tento vodca KDH Hlina vyhlasuje, že pôjde so Smerom, tak želám všetkým voličom, ktorí ešte zostali pri KDH, aby rýchlo dostali zdravý rozum a orientovali sa na OĽaNO a Richarda Vašečku, za neho sa hanbiť nebudete musieť,“ poznamenal Kollár a dodal, že mu je ľúto všetkých, ktorí ešte ostali Hlinovmu hnutiu verní.

    Aktuálny program KDH Kollár označil za napádanie Mariana Kotlebu, Borisa Kollára a jeho súkromného života. „Myslím si, že toto si voliči ani bežní členovia strany KDH nezaslúžia,“ uzavrel. O napätom vzťahu medzi predsedami oboch hnutí sme písali už viackrát.

    Viac sa dočítate TU, TU, TU alebo TU.

    Zdroj:Facebook / Boris Kollár

    - Reklama -