Matovič sa nehanbil zneužiť svoju matku. Tento predseda strany Osprostených ľudí a Nepríčetných osobností odvracia pozornosť, udrel analytik

  0
  Igor Matovič (Autor: TASR)

  Igor Matovič sa dopustil trestného činu krátenia dane. Nehanbil sa k tomu zneužiť aj svoju matku. Skutok je síce premlčaný, ale akútne hrozilo, že by mohol byť výživnou potravou pre médiá. Predseda strany Osprostených ľudí a Nepríčetných osobností (OĽaNO) však je na rozdiel od ostatných (vrátane médií) príčetný a neosprostený a hodil ľudu prostému i sprostému náhradu za svoje hriechy,“ píše Žitný v statuse na svojom facebookovom profile. 

  Touto náhradou má byť podľa bývalého novinára kauza otváraných listových zásielok, ktorou Matovič bleskovo odviedol pozornosť od seba na predsedu parlamentu Andreja Danka. Šikovný chlapec,“ zhodnotil Žitný.

  Z nepodstatného sa podľa Žitného podarilo Matovičovi vyrobiť tému č. 1 a zároveň z trestného činu, ktorý ho diskvalifikuje na pozíciu verejného činiteľa, vytvoril nepodstatnú epizódu v politickom živote krajiny. Blahoslavení chudobní duchom, lebo im patrí kráľovstvo nebeské. Preložené: Sprostáci zostanú ušetrení trápenia z používania rozumu, dúfajúc, že budú mať sladký život až na večnosť. Amen,“ zakončil Žitný.

   

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu