Spadnete z nôh. Beňová chváli jedného z najväčších protivníkov Smeru

  0
  Monika Flašíková-Beňová. (Autor: TASR)

  Rok po zostavení vlády sa nielen lídri vládnych strán, ale aj predsedovia opozičných zoskupení vyjadrili k tomu, čo sa udialo od nástupu koaličného kabinetu k moci. Do relácie TA3 V Politike prijali pozvanie lídri opozičných aj koaličných strán, ale zoči-voči sa nestretli. Namiesto toho si rozdelili vysielací čas na polovicu a v oboch častiach relácie zazneli slová o extrémizme, korupcii aj aférach uplynulých mesiacov. Nechýbala ani premiérova kritika na adresu moderátora a médií.

  V druhej časti relácie, v ktorej sa stretli predstavitelia opozície, sa pustil líder Obyčajných ľudí Igor Matovič do predsedu Ľudovej strany Naše Slovensko Mariana Kotlebu a počas celej relácie ho oslovoval ako „fašista Kotleba“. Viac sme o tom písali TU.

  Reláciu pozerala aj europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová, ktorá verejne a pravidelne smeruje kritiku do vlastných, a teda smeráckych radov. Kritika jej už zrejme nestačí, teraz začala vyzdvihovať politika, ktorý do Smeru otvorene búši a nosí tričko s nápisom „Fico chráni zlodejov“. „Páčil sa mi dnes Igor Matovič v TA3, bol priamy a jasne fašistovi povedal, že je fašista. Ďakujem,“ napísala europoslankyňa a dodala, „naučme sa hovoriť fašistom nahlas, že sú len fašisti. A fašizmus je len sprostý!“

  Zdroj: Facebook/Monika Flašíková-Beňová

  - Reklama -