Matovič o smrti Gauliedera: Nie je to náhoda. Odpoveď bude hľadať polícia v područí Smeru, tvrdí

  0
  Igor Matovič s Františkom Gauliederom (Autor: Facebook)

  Líder Obyčajných ľudí Igor Matovič si nemyslí, že smrť bývalého poslanca Gauliedera bola náhoda. Vyjadril to na svojom Facebooku, kde popísal, že sa s Františkom Gauliederom stretol prvýkrát minulý piatok a svietilo mu z očí dobro. Gaulieder mu povedal, že sa mu vyhrážajú a posielajú mu náboje. Dokonca mu v pondelok mal niekto prehodiť do dvora mŕtvu čiernu mačku.

  „Hovoril mi, že sa mu neustále vyhrážajú. Posielajú náboje a podľa jeho FB ešte aj tento pondelok mu hodili do dvora mŕtvu čiernu mačku. Dohodli sme sa, že sa mi ozve a dáme dlhšie stretko. Povedal, že by za nás rád išiel do VÚC volieb. Pred chvíľou som sa dozvedel krutú správu. Františka zrazil vlak,“ napísal Matovič s tým, že mu píšu aj ľudia, ktorí poznali bývalého poslanca osobne, a neveria, že by to bola samovražda.

  „O to je dôležitejšie, aby bolo vyšetrovanie nezávislé a dalo objektívnu odpoveď. O 1:50 v noci samovražda na odľahlom mieste? Odpoveď bude hľadať polícia v područí Smeru, voči nominantom ktorého František statočne v Galante bojoval,“ uzavrel líder Obyčajných ľudí, pričom si na počesť smrti Gauliedera zmenil aj profilovú fotografiu, na ktorej je spolu s ním.

  Viac sme o smrti bývalého poslanca Františka Gauliedera informovali TU.

  Zdroj: Facebook/Igor Matovič

  - Reklama -