piatok, 6 augusta, 2021
14.6 C
Bratislava
ÚvodArénaVIDEO Toto je Švédsko alebo vojna v Iraku? Zábery z Malmö ukazujú...

VIDEO Toto je Švédsko alebo vojna v Iraku? Zábery z Malmö ukazujú silvestrovský chaos

Scény zo silvestrovského Malmö pripomínajú udalosti v minuloročnom Kolíne, keď počas osláv Nového roka došlo za vybuchovania pyrotechniky k sexuálnemu obťažovaniu stoviek nemeckých žien. Na rozdiel od Kolína však takmer žiadni pôvodní obyvatelia nie sú na záberoch z Malmö vidieť, pričom všetci prítomní sa zdajú byť prisťahovalcami blízkovýchodného alebo severoafrického pôvodu.

Klip ukazuje, ako muži zdvíhajú škatule, ktoré strieľajú ohňostroj do vzduchu a otáčajú ich smerom k davom. Viaceré výbuchy pyrotechniky tak končia medzi ľuďmi. Na jednom zo záberov je dokonca vidieť, ako sa pravdepodobne zranená žena v hidžábe schováva za autom a kryje si tvár.

Celá scéna tak vzdialene pripomína vojnovú zónu a nebyť severskej klímy, vysvieteného vianočného stromčeka a niekoľkých vozidiel švédskej polície, asi by ste nepovedali, že môže ísť o severskú európsku krajinu.

Malmö je známe ako ukážkový príklad zlého prístupu k integrácii imigrantov z islamského sveta. Okrem bežnej kriminality migrantov trápia toto tretie najväčšie mesto Švédska aj početné podpaľačské útoky. Za jeden z takýchto činov dokonca priznal zodpovednosť Islamský štát.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,898 +53 Dnes Úmrtí 12,541 Uzdravení 379,678 Infikovaných 679 Last updated: 6. augusta 2021 - 04:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -