Prezident poslal Slovákom originálny vianočný pozdrav. Zaspieval a zahral na gitare, ale niektorí ho aj tak grilujú

  0
  prezident Andrej Kiska (Autor: ReproFoto Facebook/Andrej Kiska)
  Ešte pred štedrovečernou hostinou sa Andrej Kiska prihovoril na svojom facebookovom profile používateľom, ktorí ho sledujú, v krátkom videu a zaspieval im Tichú noc. Sám si pritom hral na gitare a zaželal ľuďom šťastné a veselé Vianoce. V statuse, ktorý na sociálnej sieti sprevádzal video, prezident pripomenul, že nie všetci majú to šťastie, aby mohli byť doma s rodinou. 
   
  „Dnes som sa stretol pri vianočnom obede s mamičkami a deťmi v Krízovom centre Dorka v Prešove. Sú to rodiny v núdzi, ktoré prichýlili ľudia s dobrým srdcom a poskytli im strechu nad hlavou. A teraz im vystrojili aj krásne Vianoce,“ vyzdvihol Kiska snahu sociálnych pracovníkov. 
   
  Prezidentov vinš si od Štedrého večera do nedeľňajšieho rána pozrelo takmer 70-tisíc používateľov Facebooku a takmer šesťtisíc ho označilo palcom hore. (Text pokračuje pod videom.)
   
   
  V komentároch prevláda sviatočná nálada a pochvalné ódy na prezidenta, ale nájdu sa aj nie príliš vianočné slovné útoky, v ktorých ľudia Andreja Kisku odsudzujú a narážajú aj na jeho pôžičkové spoločnosti, v ktorých sa zadĺžilo množstvo Slovákov. 
   
  Reakcie používateľov Facebooku na vianočný vinš prezidenta Andreja Kisku
  reakcie používateľov Facebooku na vianočný vinš prezidenta Andreja Kisku
   
   

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu