sobota, 27 februára, 2021
7.6 C
Bratislava
Úvod Aréna Stanislav Martinčko: R. Raši a R. Lenártová, ako Rómeo, Júlia a tma?

Stanislav Martinčko: R. Raši a R. Lenártová, ako Rómeo, Júlia a tma?

Košický Rómeo je svojou zastupujúcou Júliou očarený pomaly viac, ako jeho legendárny predchodca, ktorý svoju náklonnosť k nej prezentoval aj pred nasrdenými Košičanmi na pondelňajšom zastupiteľstve poslancov, ktorí sa mali zaoberať aj škandalóznym parkovaním Košičanov. Hrdinsky bránil svoju Júliu proti primitívom, kravám a možno aj býkom, keď ju chceli od neho odlúčiť a posadiť ju na trestnú lavicu. Čo by si bez svojej Júlie počal, kto by poslušným ovečkám ukazoval rozkošným palčekom, ako majú hlasovať, aby tak uvoľnili cestu k rabovaniu vlastných občanov, podobne, ako to robí jej veľký vzor z NR SR, známe tiež pod pseudonymom Palculienka, z toho istého politického košiara? No nie len za predsedníckym stolom sa náš Rómeo nevie zaobísť bez prítomnosti Júlie. Tá starostlivo chráni a stráži jeho kroky aj v cudzine a možno ticho vietnamskej džungle je príčinou, že tam prišli na to, ako vybabrať s Košičanmi a z parkovania si urobiť biznis, o akom sa Košičanom i Slovákom ani nesníva. Tak, ako sa dá pred svetom skryť do džungle, tak sa dá v biznise ľahko skryť za všelijaké schránky a najlepšie aj za tie z Cypru. Je zaujímavé, že doteraz nikomu z Košičanov neboli predstavení páni Cyperčania aj napriek tomu, že sme dávnejšie doporučovali mestu Košice, aby svoj pilotný projekt parkovania vyskúšali na Luníku IX a keď to privítajú na IX., tak ľahšie o svojich dobrých úmysloch presvedčia ostatných Košičanov. Dokonalí košickí sociálni demokrati majú také schopnosti, že nedokážu, aj keď majú na to vytvorené všetky vhodné podmienky, vytvoriť jedno oddelenie na magistráte, ktoré by spravovalo parkovanie tak, aby z toho mali prospech Košičania. Nie, lebo títo naši páni, tak ako ich veľké Bratislavské vzory, nevidia občanov a ich potreby, ale sú zaslepení kšeftami a na viac, keď súčasný systém a zákony im umožňuje beztrestne užívať výhody kšeftov spôsobom „svet je gombička“. Že to nie je len pri parkovaní, tak to dokazujú slová primátora Rimavskej Soboty pána Šimka, ktorý vytvorením mestského podniku likvidujúceho odpad ušetril obyvateľom i mestu značné prostriedky. Skúste sa opýtať dokonalého sociálneho demokrata p. Rašiho, ako je to s odpadom v Košiciach a kto z neho najviac profituje.

Klamstvo je pracovnou metódou našich mocných, kým sa doma prezentujú, ako megauspešní, v skutočnosti prejav nášho premiéra o končiacom predsedníctve Slovenska zaujal len zopár europoslancov.

Stanislav Martinčko (O2H)
Článok publikujeme so súhlasom autora, pôvodný text nájdete na martincko.blog.sme.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 306,268 +2,848 Dnes Úmrtí 7,075 +109 Dnes Uzdravení 255,300 Infikovaných 43,893 Last updated: 27. februára 2021 - 13:09 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky