Klame najsexy poslankyňa? Exmanžel Cigánikovej prehovoril. Keď sme sa spoznali, nemala nič, bývala u mamy

  0
  Jana Cigániková (Autor: Reprofoto/Facebook:Janka Cigániková)

  Saskárka Jana Cigániková sa uplynulý týždeň bila za zvýšenie platov našich zákonodarcov. Vo faktickej poznámke v rozprave okrem iného uviedla: „My hovoríme to, a ja vám to poviem na rovinu, ja by som chcela, aby poslanci, ministri, aby takíto ľudia mali vyšší plat. Viete, prečo by som to chcela? Aby si do tohto parlamentu sadli ľudia, ktorí niečo v živote dosiahli, niečo dokázali, ktorí dnes možno zarábajú 10-tisíc eur, možno viac a zarábajú tie peniaze preto, lebo boli vo svojom živote veľmi šikovní. Dokázali vytvoriť firmu, dokázali zamestnať ľudí, dokázali tú firmu viesť, jednoducho dokázali vo svojom živote byť šikovní, vyrovnali sa s tým a vedia, aké to je, čo je to podnikať, čo je viesť niečo. Takýmto spôsobom, pre týchto ľudí, ktorí dnes zarábajú tisíce, pre tých je ten plat, ktorý sa poslancovi ponúka, pre takéhoto človeka je to smiešny plat. Samozrejme, pre nejakého ťuťmáka, ktorý v živote nič nevytvoril, ktorý sa narodil so zlatou vidličkou v zadku možno, tak pre toho je to možno atraktívne, ale ja by som chcela, aby sem chodili šikovní manažéri, ktorí budú rozhodovať o tom, ako sa tejto krajine bude dariť.“ Jej vyjadrenie vyvolalo búrlivé diskusie, napríklad sa zapojil predseda ĽS NS Marian Kotleba. Viac sme o tom písali TU.

  Teraz však prehovoril aj liberálkin exmanžel Jozef Cigánik, ktorý na sociálnej sieti odhaľuje, ako to bolo s jej vlastným podnikaním. „No, šikovná je tá naša Janka Cigániková, ako pekne píše, že všetko ona dokázala a vytvorila a prezentuje sa tak, ale vy čo viete, že ja som bol ten, čo bral na to príspevok zo štátu (podnikateľský kurz v Pezinku), na čo mám aj doklad a otvorili sme to spolu a ja som tam nechal všetok čas a zdravie,“ približuje Cigánik a pokračuje vo vysvetľovaní, že ich podnikanie s jasľami sa začalo tým, že rodinný dom prerobil na funkčné jasle.

  Exmanžel poslankyne rovnako prezrádza okolnosti ich stretnutia. „Keď sme sa spoznali, tak bývala u mamy (moja exsvokra), ja som od otca dostal ako svadobný dar 1 000 000 (milión korún) a z toho kúpil tú polovicu bytu, ten sme predali a nasťahovali sa do Bernolákova,“ pokračuje Cigánik.

  Zdroj: Facebook/Jozef Cigánik

  V ďalšom príspevku na sociálnej sieti exmanžel pokračuje vo svojich tvrdeniach a viac ich objasňuje. Podľa neho jeho exmanželka vo svojich 22 rokoch pracovala v Tatra banke na Kaštieľskej ulici v Bratislave v Prievoze. „Firmu sme založili, až keď ja som dostal príspevok od UPSVR v Pezinku v sume 67 000 Sk, čo sme dali do spoločného podnikania a potom sme založili prvé centrum na Gruzínskej v Bratislave v Prievoze,“ tvrdí. Ako ďalej pokračuje, živnosť aj prenájom domu boli na jeho meno, lebo to bola podmienka UPSVR. V závere dodáva, že to vie všetko dokázať.

  Zdroj: Facebook/Jozef Cigánik

  - Reklama -