Danko nemočí opitý z balkónov, ale aj tak je hulvát, tvrdí saskárka

  0
  Natália Blahová (SaS). (Autor: pk)

  Poslankyňa Natália Blahová sa na zasadaní poslaneckého grémia poriadne rozčúlila a príčinou bol práve predseda parlamentu Andrej Danko.

  „Po odznení niekoľkých pádnych argumentov z úst podpredsedníčky parlamentu Lucie Nicholsonovej sa Andrej Danko namiesto protiargumentácie uchýlil k zákernosti a to tým, že bezprostredne po jej reči reagoval tak, že si od nej žiada písomné stanovisko, ako a či bude schopná po narodení dieťaťa zastávať funkciu podpredsedníčky NR SR, kedy a ako nastupuje na materskú dovolenku a či bude prítomné jej dieťa v parlamente,“ opisuje Dankovu reakciu na argumenty Blahová.

  Podľa nej je takéto správanie „nemiestne, drzé a neokrôchané“. Danko však Blahovú nahneval aj osobne a na saskárkine námietky reagoval: „Kto ste vy, pani poslankyňa? Ja som právnik, vy ste len učiteľka zo škôlky.”

  Blahová teraz označuje Danka za hulváta a myslí si, že predseda parlamentu podobnými výrokmi uráža najmä ženy v parlamente a do rokovacej sály vôbec žiadnu kultúru nepriniesol. „To, že pán Danko nemočí opitý z balkónov je zjavný posun, no na to, aby sa SNS prezentovala ako slušná parlamentná strana, je to naozaj málo,“ uzatvára Blahová.  

  Zdroj: Facebook/Natália Blahová

  - Reklama -