sobota, 19 septembra, 2020
11.1 C
Bratislava
Úvod Aréna Kollár sa načisto zbláznil alebo len premyslený ťah? VIDEO, čo valcuje internet

Kollár sa načisto zbláznil alebo len premyslený ťah? VIDEO, čo valcuje internet

Neprejde pomaly deň, aby opozičný poslanec Boris Kollár „nezavesil“ na sociálnu sieť svoje video, prípadne aspoň komentár.

Na svojom Facebooku líder opozičnej strany Sme rodina už neraz vyvolal poriadny rozruch. Tentokrát si už ale mnohí čitatelia ťukajú na čelo. Až do momentu…

Vo videu, ktoré trvá necelé štyri minúty, Kollár ironicky reaguje na predsedu parlamentu Andreja Danka. Na paškál si berie najmä Dankove predchádzajúce výčitky smerom k poslancom, ktorí sa podľa šéfa národnej rady nie vždy správajú dôstojne a v súlade s vážnosťou, ktorú by si toto miesto zasluhovalo.

„Aby sa z toho svätostánku, ako ho (parlament) nazval, nestal nejaký cirkus. A ja s ním plne súhlasím,” hovorí vo svojom videu posmešne Kollár.

Horalka aj nohavičky

Danko v minulosti vyčítal niektorým členom NR SR príliš ležérne, respektíve u žien až vyzývavé oblečenie. Kollár vo videu reaguje nakresleným obrázkom nohavičiek poslankyne SaS Jany Cigánikovej.

Ešte väčší „gól“ je však na tému parlamentnej etiky Kollárovo „ničenie horalky“.

Kontroverzný Kollár svojou topánkou poškodil obľúbenú pochutinu, ktorú ako keby vytrestal za rozvracanie parlamentu. Danko sa totiž v minulosti, okrem iného, ponosoval, že poslanci si v parlamentných laviciach robia počas zasadania bufet.

Časové obmedzenie ho naštvalo

Kollár sa dotkol aj témy časového obmedzenia 20 minút pre opozičných poslancov v rámci ich vystúpení v parlamente. 

„Tá rozprava nebude obmedzená členom vlády, tí sa budú môcť vykecávať, koľko len chcú. Samozrejme, ani predseda nebude mať obmedzené slovo. Ani podpredsedovia. Poslanci áno. A hlavne tí opoziční. Tých treba umlčať,“ rýpol si Kollár.

Sú z nich vraj nervózni

Podľa úspešného podnikateľa je vládna koalícia rozrušená prácou jeho skupiny ľudí, ktorá poukazuje na koaličné prešľapy a omyly.

V poslednej polminúte ešte spomenul osobu premiéra Roberta Fica. Konkrétne jeho nedávny spor s novinárom TV Markíza Michalom Kovačičom.

„Oni úplne niečo iné hovoria a úplne niečo iné konajú,“ zakončil svoje video líder Sme rodina Boris Kollár.

(Tvrdá kritika čitateľov, viď nižšie)

Predmetné video na politikovom profile. Zdroj: Facebook/Boris Kollar

Hrubo „za čiarou“?

Ako  už  tradične, niektorí Kollára posielali priamo  na psychiatriu, iní jeho mediálny počin zobrali s úsmevom a nadhľadom.

„No ja Borisa chápem … na debilzmus sa inak nedá, lebo debil nepochopí, že je debil,“ píše sa napríklad v jednom príspevku. 

„Ako Boris toto vystúpenie je zrelé na psychiatrickú liečebňu alebo na protidrogovú odvykačku, nie na poslanca a predsedu parlamentnej strany,“ zdieľal evidentne odlišný názor iný čitateľ.

Zdroj: Facebook/Boris Kollar

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Ekonóm Šebo: Čo je zvýhodňovanie veriteľa? Ak niekomu vrátite pol milióna a druhému nič…

Arca Capital? „Ťažko povedať, skadiaľ peniaze pritekali a do ktorej spoločnosti čo kto poskytol,” hovorí pre ParlamentnéListy.sk ekonóm Ján Šebo. Keďže ľudia riešia...

Kosovo udelilo Trumpovi jedno z najvyšších vyznamenaní v krajine

Kosovo v piatok udelilo americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi jedno z najvyšších vyznamenaní v krajine za sprostredkovanie mierových rozhovorov medzi Kosovom a Srbskom....

Európska lieková agentúra odporúča povoliť dexametazón na liečbu COVID-19

Európska lieková agentúra (EMA) odporučila oficiálne povoliť lacné steroidné liečivo dexametazón na liečbu ochorenia COVID-19 u ľudí so závažným priebehom, ktorí potrebujú...

VIDEO V Košiciach vznikne Centrum výskumu vodíkových technológií

V Košiciach vznikne Centrum výskumu vodíkových technológií (CVVT), ktoré sa bude zaoberať aj využitím vodíkového pohonu v oblasti dopravy. Vyplýva to z memoranda, ktoré...

Babiš nevylúčil vyhlásenie núdzového stavu v krajine

Český premiér Andrej Babiš nevylúčil, že by v prípade potreby prijať opatrenia nad rámec kompetencií ministerstva zdravotníctva mohol byť v krajine znovu...

Krajčí si počká na došetrenie situácie pri úniku informácií z NCZI. Bielik tvrdí, že problém už odstránili

Minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO) nevylučuje odchod generálneho riaditeľa Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) Petra Bielika v súvislosti s únikom osobných údajov...

VIDEO FPU spúšťa výzvu na pomoc nezávislej kultúre. Ministerka deklaruje širokú adresnosť

Mimoriadna výzva Fondu na podporu umenia (FPU) na pomoc nezriaďovanej kultúry, ktorá je otvorená od piatka do 5. októbra, bude určená širokému spektru...
Slovensko
Pozitívne vzorky 6,256 +235 Dnes Úmrtí 39 Uzdravení 3,390 Infikovaných 2,827 Last updated: 18. septembra 2020 - 23:53 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky