A zase Trump. Ľudia, ktorí mu už nechcú prispievať na kampaň, zostali v šoku. Takto s nimi vybabral

  0
  Donald Trump (Autor: TASR)

  Rozhodli ste sa zastaviť svoju mesačnú dotáciu do vrecka kampane Donalda Trumpa? Podľa všetkého to nie je také ľahké, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Na oficiálnej stránke republikánskeho kandidáta, cez ktorú môžete s dotáciami začať, nie je žiadna možnosť, ako s nimi aj skoncovať.

  Na problematiku po prvýkrát upozornil reportér CNN Jeremy Diamond, ktorý na sociálnej sieti uverejnil rozhorčený list jedného z Trumpových prispievateľov. Ten vysvetľuje, že ľuďom z Trumpovej kampane poslal viacero hlasových správ, kde ich žiadal o inštrukcie, ako zrušiť príspevky, no tí mu len odporučili Trumpovu oficiálnu stránku, kde sa žiadne inštrukcie nenachádzajú. „Nemyslím, že sa to dá. Poznám viacerých ľudí, čo sa o to pokúšajú,“ píše sa v liste.

  Podľa portálu .Mic príspevkový kolotoč zrušiť ide, no používateľ sa musí pomocou hesla zaregistrovať na stránke a ďalej nasledovať zdĺhavé inštrukcie. Portál sa rozhodol vyskúšať aj možnosť finančne dotovať Trumpovu rivalku Hillary Clintonovú. V potvrdzujúcom maile príspevku pre Clintonovú je kontakt, na ktorý sa používateľ môže obrátiť s akýmikoľvek otázkami ohľadom dotácií. Pri potvrdzovaní príspevku na Clintonovej stránke je aj možnosť zrušenia príkazu.

  - Reklama -