„Lovestory“ Žembová-Figeľ má dozvuky. Pobúrený Kollár novinárom: Prestaňte sa sr*ť do súkromia ľudí!

  0
  Bývalý predseda KDH Ján Figeľ a bývalá hovorkyňa KDH Nataša Žembová a Boris Kollár (Autor: TASR)

  Líder parlamentnej strany Sme rodina Boris Kollár sa pustil do médií za ich pranierovanie Jána Figeľa a Nataše Žembovej.

  Poslanec a podnikateľ v jednej osobe pobúrene reagoval na údajný románik spomínanej dvojice, pričom sa nevyhol ani vulgarizmom.

  „Mali by ste prestať robiť hnidopichov a prestaňte sa sr*ť do súkromia ľudí, lebo toto je čisto súkromná vec!“ odkázal boháč novinárskej obci.

  Sebareflexia a krásna žena

  Naopak, Figeľa označil vo svojom 102 sekúnd trvajúcom videu na Facebooku ako „človeka, ktorý má sebareflexiu a vie, kedy má odísť“ a Žembovú označil za „krásnu ženu“.

  Nad celou kauzou sa pritom len ironicky pousmial. „Nielen novinári, ale nikto nemá dôkaz, že pán Figeľ s pani Žembovou niečo mali. To sú také taľafatky,“ poskytol svoj uhol pohľadu Kollár.

  Človeka, ktorý údajnú korešpondenciu dvoch verejne známych ľudí posunul novinárom, označil Kollár za „hajzla a chrápúňa zasr*ného“, pričom táto konverzácia podľa politika aj tak nič konkrétne nedokazuje.

  Polygamický či mohamedánsky Kollár

  „Kritický názor na polygamický či mohamedánsky charakter partnerstiev a rodičovstiev Borisa Kollára je nielen mojím oprávneným pohľadom. Každý si urobí svoj vlastný názor, ako by mala rodina vyzerať a fungovať,“ vyhlásil ešte v apríli tohto roka Figeľ. Vtedy, samozrejme, netušiac, že práve Kollár bude ten, kto sa bude Figeľa zastávať. 

  „Vyznávam a vážim si hodnoty rodiny – zloženej z otca, mamy a detí. Som matkou troch detí a som vydatá 15 rokov,“ povedala zase v minulosti Žembová pre portál Postoj.sk.

  Podľa portálu Topky.sk však Figeľ aj Žembová vodu kážu a víno pijú. Zverejnil totiž ich mailovú komunikáciu, ktorá mala byť pred rokom v apríli. Žembová písala Figeľovi v neskorých večerných hodinách s tým, že mu urobí rešerš z TA3, v ktorej bol na druhý deň Počiatek.

  Necudná exmníška?

  „Odpočiň si, láska moja. Ja som teraz po sprche a idem napísať vyhlásenie k Arménom,“ odpísal vraj Figeľ. „Sám si bol v sprche? Bezo mňa? No teda…“ mala reagovať Žembová.

  Figeľ podľa Topiek sprvoti váhal, čo má povedať. Nakoniec ale odmietol, že by s bývalou mníškou Žembovou prežil románik. „Sme iba rodinní priatelia… To môže byť nejaký podvrh, lebo neprajníkov alebo oponentov môže byť priveľa,“ dodal pre Topky.sk. „Odmietam uvedenú komunikáciu ako manipuláciu. Paradoxne, tieto útoky nás ešte viac zomkýnajú s Máriou, mojou manželkou, čo nám dáva nanovo zažívať silu a krásu manželstva,“ povedal Figeľ pre denník Nový Čas a obdobne reagovala aj samotná Žembová. „Som zhrozená! Je to podvrh a klamstvo! Veľmi by ma zaujímalo, kto ma chce zničiť! Je to choré,“ reagovala pre denník exmoderátorka a tvár kontroverznej kampane za „tradičnú rodinu“. 

  Nataša Žembová v týchto dňoch prežíva aj ďalšiu rodinnú nepríjemnosť. Prudérna katolíčka by totiž podľa informácií portálu Pluska.sk mala prežívať románik s mladým lekárom, s ktorým si od februára otvorila traumatologickú ambulanciu v Šali. Portál tiež priniesol informáciu o chystanom rozvode, čo sa asi Aliancii za rodinu ani rímskokatolíckej cirkvi páčiť nebude.

  Zdroj: Facebook, Boris Kollar

  - Reklama -