Ďalší útok na Beňovú: Toto čudo nás zastupuje v tom chlieve. Kotlebovec Mazurek dostal nečakanú podporu

  0
  Milan Mazurek v tričku ĽS-NS. (Autor: Reprofoto: Youtube/RafaVideoart)

  Kotlebova ĽS NS je akási liaheň káuz. Bitkára Medveckého, ktorý si „neporozumel“ s Dominikáncom na diskotéke, musel vystriedať Mazurek. Toho ihneď zavalila lavína kritiky zo strany médií, ale aj občanov, a netreba tiež zabudnúť na „mlčanlivého pištoľníka“ poslanca Krupu, ktorý si to vo veľkom štýle nakráčal so zbraňou rovno do parlamentu.

  Jablko od stromu

  Milan Mazurek sa na stránkach Facebooku veľmi rád rozohnil na adresu súčasnej geopolitickej situácie, no v súčasnosti jeho aktivita akosi pohasla a jeho profil na sociálnej sieti nájdete len ťažko. Jedným z dôvodov vymazania profilu môže byť aj zmedializovanie niektorých jeho statusov, o ktoré sa mala neskôr zaujímať aj generálna prokuratúra. „Neobhajujem žiadny režim, ale o Tretej ríši vieme len lži a rozprávky o šiestich miliónoch a mydlách zo židov. O Hitlerovi sa učia samé klamstvá,“ napísal Mazurek nedávno na svojej facebookovej stene.

  Status Mazureka “juniora” o Tretej ríši. Zdroj: Facebook/Miňo Mazurek

  Dvadsaťdvaročný manažér e-shopu a v súčasnosti aj poslanec NR SR prestal byť na Facebooku činný pod svojím profilom, no to neznamená, že „pojem“ Mazurek sa zo sociálnej siete nadobro vyparil. Jablko zrejme nepadlo ďaleko od stromu, lebo ďalší uživateľ sociálnej siet, ktorý sa zaevidoval ako Milan Mazurek starší, vyhlasuje, že je na syna hrdý („Synovi aj celej ĽS NS držím palce,“ píše na sociálnej sieti) a jeho výroky na Facebooku sa dajú obsahovo či ideovo porovnať s tými z produkcie Milana „juniora“.

  „Čudo“, vlastizradkyňa či indivíduum

  V jednom z najčerstvejších statusov sa Mazurek starší pustil aj do smeráčky Moniky Flašíkovej Beňovej, kde europoslankyňu nazýva čudom. Svoj postoj ĽS NS k Beňovej dvakrát neskrýva. Prednedávnom kotlebovci v Banskej Bystrici, pred budovou športovej haly, kde sa mal odohrať smerácky predvolebný míting, vytiahli transparent, na ktorom svietili hrubé litery Vlastizradcovia a za dvojbodkou nechýbalo ani Beňovej meno.

   

  Status Milana Mazureka staršieho na Facebooku. Zdroj: Facebook/Milan Mazurek St

  „Toto čudo, nás, Slovakov, zastupuje v tom chlieve EÚ v parlamente a berie mesačne také obrovské peniaze, ze bežná rodina to dokopy nezarobí za rok. V paťdesiatke môže ísť do dôchodku a poberať 9 000 eur, je toto vôbec možné?“ uvádza sa v statuse pod menom Milan Mazurek starší. Ten zároveň zdieľa odkaz stránky: Monika Flašíková -Beňová je hanbou Slovenska. „Takže. Toto vybotoxované indivíduum v roku 2015 odmietlo existenciu ekonomických migrantov a odmietlo tiež výskyt teroristov medzi utečencami, tiež odmietlo, že sú potenciálnou hrozbou,“ píšu o političke na spomínanej stránke. Mazurek “senior” sa na profile nepúšťa len do Beňovej. Poriadne to schytal aj ľavičiar Blaha. “V parlamente máme aj takéhoto idiota, paviána a skinheadiska. Volá sa Ľuboš Blaha a je tam za Smer,” píše a dodáva, že Blaha musel mať zrejme naozaj veľmi ťažké detstvo.

  J*bal Alaha, teraz bojuje za ľudské práva

  Poslanec Milan Mazurek sa môže pýšiť novonadobudnutou parlamentnou funkciou. Spolu so Martinou Šimkovičovou či Martinom Glváčom sa stal členom výboru za ľudské práva a národnostné menšiny. Treba len poznamenať, že práve mladý kotlebovec sa stal jedným z protagonistov v súčasnosti už kultového internetového videa. „J*bem vášho Alaha,“ kričí v snímke na moslimskú rodinu člen výboru za ľudské práva. „Dvesto rokov ste nás ako Turecko okupovali, ale viac už nebudete,“ pokračoval Mazurek. Mladý poslanec v tričku ĽS NS spolu s „kolegami“ skandoval heslá ako: „Moslimov tu nechceme“ či „Slovensko Slovákom“, následne na to začali skupinku moslimov, chrániacu kordón policajtov, obsypávať kameňmi a dlažobnými kockami.

  Milan Mazurek je známy videom, kde slovne útočí na moslimov. Zdroj: YouTube/RafaVideoart

  Mazurek mladší bol autorsky činný na internete aj mimo Facebooku. Na stránkach Parlamentných Listov zverejnil článok, kde si „posvietil“ na otázky eurovalu, základní NATO, Európsku úniu, premiéra Fica či všeobecne problematiku migračnej krízy. „Dnes sme už v stave, keď si úradníci z Bruselu zahlásia, koľko má kde Slovensko dať a my sme povinní túto sumu uhradiť. Čo iné je to, ak nie ekonomické otroctvo?“ píše v časti o eurovale poslanec. Treba tiež poznamenať, že Mazurek okrem poslanca či člena výboru sa môže hrdiť aj ďalším postom, a to predsedníctvom Prešovského krajského klubu ĽS NS. 

  - Reklama -