U Kotlebu padol prvý človek. Pozrite sa, kto ho nahradí

  0
  Andrej Medvecký (Autor: Facebook Andrej Medvecký)

  Vo štvrtok sa konal súd s Andrejom Medveckým, ktorý je obžalovaný z brutálneho napadnutia muža tmavej pleti. Incident sa stal 1. novembra 2014 na Oravskej priehrade. Lenny Cruz sa s bratrancami svojej priateľky bol baviť na diskotéke, kde na neho Medvecký zaútočil pre jeho farbu pleti. Súd bol odročený na 12. mája. Spolu s ním stál pred súdom aj jeho rodinný príslušník Jozef Medvecký. Novozvolený poslanec je navyše aj v podmienke za jazdu pod vplyvom alkoholu.

  Andrej Medvecký, ktorý pôsobil v žilinskom krídle ĽSNS, si mal dnes prevziať mandát poslanca NR SR, svojho kresla sa ale vzdal.

  Kontroverzný člen ĽSNS chcel v parlamente rozšíriť právo na použitie zbraní, hranicu trestnej zodpovednosti znížiť na 12 rokov a „trestný a väzenský systém upraviť tak, aby si každý politik aj parazit dobre rozmyslel, či bude radšej poctivo pracovať.“

  Andreja Medveckého má nahradiť Milan Mazurek, ktorý kandidoval pod číslom 14. Aj keď má manažér e-shopu len 22 rokov, na facebooku si už stihol spraviť meno tým, že verejne velebil Adolfa Hitlera.  

  Náhradník Medveckého na sociálnej sieti verejne velebil Hitlera. Zdroj: Facebook/Miňo Mazurek

  Milan Mazurek reční v mene ĽSNS Zdroj: youtube.com/Hrebenar Eu

  O odstúpení Andreja Medveckého informovali TVnoviny.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu