pondelok, 18 januára, 2021
-3.8 C
Bratislava
Úvod Aréna FOTO Kollár „drinkuje“ s mafiánskym exbosom Piťom na horúcej Kube. Prepojenie s...

FOTO Kollár „drinkuje“ s mafiánskym exbosom Piťom na horúcej Kube. Prepojenie s podsvetím popiera. Zruinujú šokujúce fotky politickú kariéru rodinného Borisa?

Boris Kollár, predseda strany Sme rodina, rád šokuje. No kauzou, ktorá presiakla v posledných dňoch na tlačené, ale aj internetové stránky médií, by sa boháč sotva chválil. Včera denník SME priniesol správu, v ktorej informoval o spise tajnej polície, v ktorom malo stáť, že Kollár spolupracoval na dílovaní drog s exmafiánom Romanom Deákom.

Líder strany Sme rodina popíja na Kube drink s bývalým mafiánskym bosom Jurajom Ondrejčákom, prezývaným Piťo. Zdroj: Pluska.sk

Toto tvrdenie Kollár poprel, no dnes sa mu na hlavu zniesla ďalšia kauza. Internetom preletela dvojica fotiek, na ktorých figuruje samotný boháč družne usŕkajúci si drink v pochybnej spoločnosti. Na fotke je zachytený s Jurajom Ondrejčákom – Piťom, bosom mafiánskej skupiny piťovci. Fotky pochádzajú zrejme z dovolenky na Kube a z baru Floridita.

Boris Kollár na kontroverznej snímke z 90. rokov. Zdroj: Pluska.sk

Na ďalšej z fotografii vidíme mladého Kollára na dovolenke s Matejom Šalagom, Tomášom Rajeckým a aj samotným Ondrejčákom. Všetky dotyčné osoby sú známe práve pôsobením v „piťovskom“ gangu. „Jednoznačne ide o diskreditáciu Borisa Kollára, aby sa zabránilo vzniku pravicovej vlády,“ prezradil pre Topky budúci poslanec zo strany Sme rodina Peter Pčolinský. O kauze informoval portál Pluska.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 224,385 +1,060 Dnes Úmrtí 3,526 +52 Dnes Uzdravení 171,092 Infikovaných 49,767 Last updated: 18. januára 2021 - 13:38 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky