sobota, 31 júla, 2021
20.6 C
Bratislava
ÚvodArénaFOTO Kollár „drinkuje“ s mafiánskym exbosom Piťom na horúcej Kube. Prepojenie s...

FOTO Kollár „drinkuje“ s mafiánskym exbosom Piťom na horúcej Kube. Prepojenie s podsvetím popiera. Zruinujú šokujúce fotky politickú kariéru rodinného Borisa?

Boris Kollár, predseda strany Sme rodina, rád šokuje. No kauzou, ktorá presiakla v posledných dňoch na tlačené, ale aj internetové stránky médií, by sa boháč sotva chválil. Včera denník SME priniesol správu, v ktorej informoval o spise tajnej polície, v ktorom malo stáť, že Kollár spolupracoval na dílovaní drog s exmafiánom Romanom Deákom.

Líder strany Sme rodina popíja na Kube drink s bývalým mafiánskym bosom Jurajom Ondrejčákom, prezývaným Piťo. Zdroj: Pluska.sk

Toto tvrdenie Kollár poprel, no dnes sa mu na hlavu zniesla ďalšia kauza. Internetom preletela dvojica fotiek, na ktorých figuruje samotný boháč družne usŕkajúci si drink v pochybnej spoločnosti. Na fotke je zachytený s Jurajom Ondrejčákom – Piťom, bosom mafiánskej skupiny piťovci. Fotky pochádzajú zrejme z dovolenky na Kube a z baru Floridita.

Boris Kollár na kontroverznej snímke z 90. rokov. Zdroj: Pluska.sk

Na ďalšej z fotografii vidíme mladého Kollára na dovolenke s Matejom Šalagom, Tomášom Rajeckým a aj samotným Ondrejčákom. Všetky dotyčné osoby sú známe práve pôsobením v „piťovskom“ gangu. „Jednoznačne ide o diskreditáciu Borisa Kollára, aby sa zabránilo vzniku pravicovej vlády,“ prezradil pre Topky budúci poslanec zo strany Sme rodina Peter Pčolinský. O kauze informoval portál Pluska.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,581 Úmrtí 12,536 Uzdravení 379,498 Infikovaných 547 Last updated: 31. júla 2021 - 06:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -