FOTO Kollár „drinkuje“ s mafiánskym exbosom Piťom na horúcej Kube. Prepojenie s podsvetím popiera. Zruinujú šokujúce fotky politickú kariéru rodinného Borisa?

  0
  Boris Kollár (Autor: Reprofoto Facebook)

  Boris Kollár, predseda strany Sme rodina, rád šokuje. No kauzou, ktorá presiakla v posledných dňoch na tlačené, ale aj internetové stránky médií, by sa boháč sotva chválil. Včera denník SME priniesol správu, v ktorej informoval o spise tajnej polície, v ktorom malo stáť, že Kollár spolupracoval na dílovaní drog s exmafiánom Romanom Deákom.

  Líder strany Sme rodina popíja na Kube drink s bývalým mafiánskym bosom Jurajom Ondrejčákom, prezývaným Piťo. Zdroj: Pluska.sk

  Toto tvrdenie Kollár poprel, no dnes sa mu na hlavu zniesla ďalšia kauza. Internetom preletela dvojica fotiek, na ktorých figuruje samotný boháč družne usŕkajúci si drink v pochybnej spoločnosti. Na fotke je zachytený s Jurajom Ondrejčákom – Piťom, bosom mafiánskej skupiny piťovci. Fotky pochádzajú zrejme z dovolenky na Kube a z baru Floridita.

  Boris Kollár na kontroverznej snímke z 90. rokov. Zdroj: Pluska.sk

  Na ďalšej z fotografii vidíme mladého Kollára na dovolenke s Matejom Šalagom, Tomášom Rajeckým a aj samotným Ondrejčákom. Všetky dotyčné osoby sú známe práve pôsobením v „piťovskom“ gangu. „Jednoznačne ide o diskreditáciu Borisa Kollára, aby sa zabránilo vzniku pravicovej vlády,“ prezradil pre Topky budúci poslanec zo strany Sme rodina Peter Pčolinský. O kauze informoval portál Pluska.

  - Reklama -