utorok, 7 decembra, 2021
-1.5 C
Bratislava
ÚvodArénaStanislav Martinčko: Štandardné strany, čo hovoríte na vstúpenie pána Matoviča v parlamente!!

Stanislav Martinčko: Štandardné strany, čo hovoríte na vstúpenie pána Matoviča v parlamente!!

Pri pozeraní spomínaného videa sa musí slušným ľuďom obracať žalúdok, kým slušným ľuďom sa obracajú žalúdky, naši ústavní činitelia prítomní v parlamente sa tvária, že nič nepočuli a slová o mafii, zločineckej skupine im nič nehovoria. Až k takej vizitke sa dopracovala naša politická scéna za 26 rokov, ktorá samu seba označuje ako štandardnú. To si my, občania máme myslieť, že nám vládne štandardná mafiánska spoločnosť v bielych košeliach?? Toto si zaslúži chudobný slovenský národ, sám žijúci v skromnosti a nedostatku, aby sa skladal na mafiánske radovánky? Ak by podobné vystúpenie bolo napríklad v susednom rakúskom parlamente, tak také by rozprúdilo celoštátne pobúrenie, do parlamentu by nabehla ozaj nezávislá polícia a prokuratúra, zároveň by sa začalo rozsiahle vyšetrovanie, kde rakúski poslanci by museli dokladovať svoje príjmy a vyviňovať sa z toho, či sú pravdivé informácie o ich prepojení na firmy, ktoré bohatnú na obchode so štátom. Hľadali by sa spojenia a súvislosti s tými, ktorí sú zodpovední za podpisovanie zmlúv a či sú prostriedky občanov hospodárne použité.    

Politické strany Rakúska by prijímali vyhlásenia, kde by žiadali potrestanie mafiánov v politike a od takých sa dištancovali nech sú v akejkoľvek strane.  To je Rakúsko!! Ale čo Slovensko? Politické strany, najmä tie, ktoré sú v opozícii  namiesto toho, aby zaujali spoločné stanovisko, tak sa potulujú po vychytených klenotníctvach, aby si zadovážili čo najdrahší a najväčší snubný prsteň pre ženícha a nezáleží im na jeho cene vediac, že pri ženíchovi si vykšeftujú celé nákladné auto prsteňov.  Slovensko a jeho politika si chce žiť naďalej život, ako doteraz, preto sa nepotrebuje zaoberať mafiou a zločineckou organizáciou a radšej súhlasia, aby pán Matovič bol označený za pošahanca.  Ale veľmi sa mýlia, ak si myslia, že stačí niekoho označiť za pošahanca a tak sa nemuseli zaoberať aj s pravdou, o ktorej je presvedčený nie len pán poslanec, ale aj niekoľkostotisíc občanov, ktorí sa často stretávajú s realitou každodenného života, ktorý má veľmi ďaleko od ideálu , ktorý sa nám snažia vykresliť štandardní politici, ktorí sa najviac boja, že sa Slovensko začne prebúdzať.

Čo potom, keď sa raz Slovensko zobudí?

Stanislav Martinčko (O2H)
Článok publikujeme so súhlasom autora, pôvodný text nájdete na martincko.blog.sme.sk.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 732,495 Úmrtí 14,900 Uzdravení 599,784 Infikovaných 117,811 Last updated: 7. decembra 2021 - 04:10 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img