Rusofil a putinovec. Takto ma označujú, posťažoval si Boris Kollár. Mieri do politiky?

  0
  Boris Kollár (Autor: Reprofoto Facebook)

  „Každý, kto tu nechce rozvrat, kto nechce prísť o naše Slovensko, kto nesúhlasí, aby sme tu hordu černochov živili z našich daní, kto nechce, aby jeho ženy, dcéry boli znásilňovane, nech povedia politikom rázne NIE! Ak sa nepostavíme a niečo neurobíme, tak budeme len trpieť…Pozrite sa na tých zm… v. Toto tu chceme? Toto nie je mierumilovná imigrácia, toto je napadnutie Európskej únie,“ zavesil pred časom na sociálnu sieť známy slovenský podnikateľ Boris Kollár, ktorý sa roky priatelil so smeráckou europoslankyňou Beňovou. Odvtedy vo svojich protiimigrantských statusoch pokračuje a na Facebook ich vešia doslova jeden za druhým. Tvrdo sa stavia proti tomu, aby Slovensko prijalo moslimských utečencov. Prví z nich sú však už umiestnení v Gabčíkove.

  Nečudo, že Kollára začali čoskoro ľudia obviňovať z rasizmu. „Už to začína! Začínajú mi písať, že som rasista! Zbláznili ste sa? Ja? Nepísali náhodou, že s černoškou čakám dieťa???? Ja vidím trochu ďalej ako len na špičku nosa! Bojím sa rasizmu! A ten tu prepukne, keď sem napúšťame čiernych imigrantov!!! A prečo? No lebo to nezvládneme! Ekonomicky a ani technicky! Nie sme schopní ich integrovať! Vytvoria gangy, budú znásilňovať, páchať trestnú činnosť každému poubližujú a prejaví sa to na náraste rasizmu! Ľudia ich budú nenávidieť!“ reagoval na tieto obvinenia. Vo svojej aktivite však pokračuje a protimoslimské statusy zavesil na internet i dnes.

   

  Protiislamský status Borisa Kollára

  Kollár otvorene prirovnáva islam k nacizmu.

  Pri posledných podnikateľových aktivitách sa čoraz častejšie objavovali úvahy, že plánuje vstup do politiky. So smeráčkou Beňovou sa kvôli svojim statusom totiž už dostal do konfliktu. „Mňa zaujímajú spoločenské veci, dianie okolo nás. Neviem, kto s tým prišiel, že idem do politiky. Takéto rozhodnutie k dnešnému dňu u mňa nepadlo,“ priznal dnes Kollár pre ParlamentnéListy.sk. No zároveň nevylúčil, že v politike nakoniec naozaj skončí.  „Netvrdím, že sa to nemôže stať, ale zatiaľ to nedozrelo. Pozorne sledujem, ako sa to bude ďalej uberať,“ dodal.

   

  Kedy pôjde do politiky

  A čo by ho definitívne rozhýbalo, aby sa verejne aktivizoval? „Keď zistím, že premiér je silný, keď odmietne kvóty, keď nám ich neskôr aj nanútia a postaví sa proti tomu a nevezme ich (prijme finančné „vykúpenie“), keď ochráni Slovensko, nasadí dostatočný počet polície a vojska, keď upraví legislatívu, aby sme boli pre imigrantov nezaujímavá krajina, tak ma opäť prestane politika zaujímať. Predsa ako premiér hovorí, načo budem vykopávať dvere, ktoré sú otvorené,“ povedal nám Kollár.  Ak sa tak nestane, môžeme ho zrejme v politike očakávať. A komu z politikov dôveruje? „Dnes vidím ratio jedine u premiéra, u pána Sulíka a pána Danka.“

  Podnikateľa jeho naštvanosť na dianie vo svete neopustila ani včera, na na sociálnu sieť zavesil hneď zopár statusov.

   

  Status Borisa Kollára


  - Reklama -