pondelok, 18 januára, 2021
-3.1 C
Bratislava
Úvod Aréna Stanislav Martinčko: Hosť do domu, Boh do domu ??

Stanislav Martinčko: Hosť do domu, Boh do domu ??

Výzvy k ľudskosti, ktoré prichádzajú od niektorých občianskych spoločenstiev z krajín, ktorých sa migračná vlna dotýka sú fajn pre migrantov, nehovoria ale o tom, čo bude s migrantmi, keď ľudskosť sa stane pre nich neúčinná. Podľa svetových agentúr je pripravených prísť do Európy ďalšie milióny migrantov z Afriky a Arabského sveta. Pri chaose, ktorý sprevádza prijatie migrantov je veľký predpoklad, že okrem kufrov a tašiek k nám s nimi prídu aj choroby, ktoré sú pre našu civilizáciu viacmenej neznáme, čo môže byť pre nás oveľa nebezpečnejšie, ako si myslíme,  Aj keď je Európa vyspelý svetadiel, nikto nemôže zaručiť, že nápor miliónov migrantov bude bezproblémový a to najmä vtedy, keď Európu zasiahnu kruté mrazy, na ktoré títo migranti nebudú vôbec pripravení. Vo vzduchu visí mnoho nezodpovedaných otázok, ktoré sú nám dlžní politici na Slovensku i EU, lebo skrývanie sa za ľudskosť nevyrieši migračnú krízu, ktorá môže nabrať nekontrolovateľný rozmer. Referendum v Gabčíkove postavilo aj Slovensku politiku pred problém, s ktorým si nevedia rady.

Súčasná elita si je vedomá toho, že ak by Slovensko k migračnej kríze zaujalo veľmi ústretový postoj a doniesli by na Slovensko tisíce migrantov bez toho, aby sa spýtali na názor občanov, tak ich vypoklonkovanie z politiky a z teplých stoličiek, z ktorých manipulujú s našimi peniazmi vo svoj prospech, by nabralo vo voľbách rýchly spád.  Politici takzvaných štandardných politických strán sú si vedomí, že nová politická garnitúra by sa im začala riadne pozerať na prsty a zisťovať akým smerom a kto bol za zmiznutými peniazmi, ktoré v miliardách eur odišlo zo Slovenska a prišlo by sa na to, prečo na Slovensku na všetko potrebné niet peňazí, prečo na Slovensku je v porovnaní s krajinami  EU taká mizerná mzda, prečo sú naši dôchodcovia nútení žiť namiesto dôstojnej staroby, starobu žobrácku, prečo naše deti od štátu dostávajú prídavok 20 eur na mesiac a na mnohé veci, ktoré orabovali náš národ za 25 rokov tak, že máme ďaleko od národa, ktorý je pyšný na svoju vládu ktorá robí a gazduje tak, že je to k prospechu nás všetkých. Preto sa súčasná elita chce zapáčiť občanom tak, že vo vzťahu k migračnej kríze sa stavia voči Európe akože na zadné, aby po voľbách poslušne plnili príkazy mocných a v mene ľudskosti nás zapredali.

Vie vôbec niekto povedať, čo okrem tašiek a kufrov nám migranti prinášajú vo svojich hlavách, aké majú vo vzťahu k nám myšlienky ?? Vie na to niekto odpoveď ??

Stanislav Martinčko (O2H)
Článok publikujeme so súhlasom autora, pôvodný text nájdete na martincko.blog.sme.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

NAJČÍTANEJŠIE

Slovensko
Pozitívne vzorky 224,385 +1,060 Dnes Úmrtí 3,526 +52 Dnes Uzdravení 171,092 Infikovaných 49,767 Last updated: 18. januára 2021 - 15:23 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky