sobota, 16 októbra, 2021
7.6 C
Bratislava
ÚvodArénaNeuveriteľné výstrelky Donalda Trumpa. Kandidát na amerického prezidenta, aký tu ešte nebol....

Neuveriteľné výstrelky Donalda Trumpa. Kandidát na amerického prezidenta, aký tu ešte nebol. Zamilovaný do kariéry, wrestlingu a pŕs starostu New Yorku

Americké média o ňom hovoria ako excentrickom miliardárovi, celosvetovej značke, známej mediálnej osobnosti a teraz aj ako o možnom budúcom republikánskom prezidentskom kandidátovi. Donald Trump má na svojom konte veľa úspechov, svoju kampaň si financuje sám a hovorí, že nemá rád politikov. Aj preto sa mu zatiaľ darí v prieskumoch valcovať ďalších republikánskych kandidátov, ako sú Jeb Bush, Scott Walker alebo Marco Rubio. 
 
Neprejde však týždeň bez toho, aby Trump svojimi výrokmi v médiách alebo na sociálnych sieťach nevyvolal nejakú senzáciu. Portál Huffington Post sa napríklad rozhodol, že správy o Trumpovi nebude uverejňovať v sekcii o politikoch, ale v sekcii Zábava.
 

O ženách a menšinách bez politickej korektnosti a slušnosti

Po ostrom rozhovore s moderátorkou televíznej stanice Fox News Megyn Kellyovou,  otázky ktorej Trump označil za „trápne“ a „od veci“, vyriekol miliardár svoju domnienku, že moderátorka  menštruovala. „Mohli ste vidieť ako krv vychádzala z jej očí, ako krv vychádzala zovšadiaľ,“ povedal. Nejde zďaleka o jeho prvý výrok o ženách, ktorý pobúril Američanov. Dodnes rezonuje najmä jeho vyjadrenie z roku 1991 o ženských novinárkach: „nezáleží, čo píšu, pokiaľ majú mladý a krásny zadok. Ale musia byť mladé a krásne.“ 
 
Ženy pritom nie sú jedinou demografickou skupinou, pri ktorej si Trump zhoršil šance na zvolenie. Nahneval aj Američanov hispánskeho pôvodu, keď ilegálnych imigrantov z Mexika označil za pašerákov drog, ktorí znásilňujú ženy. 
 

Wrestling miliardárov

Pri ženách a Mexičanoch však Trumpove výstrelky nekončia. Trump je fanúšikom amerického wrestlingu a osobným priateľom Vinca McMahona, vlastníka spoločnosti World Wrestling Entertainment. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby sa Trump neobjavil v jednom z Wrestlingových zápasov ako účastník. V takzvanej bitke miliardárov Trump fingovane napadol McMahona a oholil mu hlavu.
 

Video „bitky miliardárov“ nájdete TU

 

Na rande s Rudym Giulianim

Asi najbizarnejším vystúpením Donalda Trumpa je však krátke komediálne video, ktoré v roku 2000 nakrútil s vtedajším starostom New Yorku Rudym Giulianim. Newyorský starosta, oblečený v ženských šatách, v ňom dostáva od Trumpa poklony. Skeč končí zaborením sa Trumpa do falošných Giulianiho pŕs. Komédia alebo posolstvo sa tu hľadá ťažko a ak to raz uvidíte, nie je cesty späť. 
 
Pre video Trumpa s Giulianim kliknite TU
 
USA by v Trumpovi našli netradičného prezidenta. Jeho šance na zvolenie sú však malé. Prieskumy ukazujú, že až 6 z 10 Američanov má na Trumpa negatívny názor a že demokratická kandidátka Hillary Clintonová by Trumpa hladko porazila. 
 
 
728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 0 Úmrtí 0 Uzdravení 0 Infikovaných 0 Last updated: 16. októbra 2021 - 02:30 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img