Mladý vodič neprispôsobil svoju rýchlosť povrchu vozovky, dostal šmyk a náraz do stromu neprežil (foto)

0

21.1.2024 (SITA.sk) – Náraz do stromu medzi obcami Kostolné Kračany a Vrakúň v okrese Dunajská Streda neprežil v noci zo štvrtka na piatok 33-ročný vodič Peugeotu 206.

Vodič pri jazde podľa polície pravdepodobne neprispôsobil svoju rýchlosť povrchu a stavu vozovky a dostal šmyk. S autom zišiel mimo cestu a narazil do stromu.

„Po nehode zostal v aute zakliesnený a z vraku ho museli vyslobodiť privolaní hasiči. Mladý vodič utrpel pri zrážke viaceré zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol,“ informovala o nehode trnavská polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Presné príčiny a okolnosti tragickej nehody policajti naďalej vyšetrujú a vo veci začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Polícia v súvislosti s touto tragickou nehodou opäť apeluje na vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a najmä za zhoršených podmienok, na mokrých či zľadovatených cestách radšej spomalili.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Tragická nehoda, trnavská polícia
Zdroj: SITA.sk – Mladý vodič neprispôsobil svoju rýchlosť povrchu vozovky, dostal šmyk a náraz do stromu neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -