Muža obvinili z vraždy manželky, k incidentu došlo po vzájomnej výmene názorov

1

28.3.2023 (SITA.sk) – Z obzvlášť závažného zločinu vraždy obvinili policajti 53-ročného muža. Ako informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, po predchádzajúcej vzájomnej slovnej výmene názorov medzi obvineným a 51-ročnou ženou vzal v piatok 24. marca v obci Veľké Slemence v okrese Michalovce muž s úmyslom usmrtiť ostrý predmet, pravdepodobne kuchynský nôž a jedenkrát ženu bodol do oblasti hrudníka. Tým žene, ktorá bola jeho manželkou, spôsobil zranenia, ktorým na mieste podľahla.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

„Muža na mieste činu policajti zadržali, podrobili ho dychovej skúške, ktorej výsledok bol 1,77 promile. Kriminalistický technik zaistil aj viaceré stopy, ktoré boli zaslané na kriminalisticko-expertízne skúmanie,” povedala hovorkyňa. Vyšetrovateľ podľa nej zároveň podal podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného muža do vyšetrovacej väzby.

„V prípade dokázania viny mu za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na dvadsať až dvadsaťpäť rokov alebo trest odňatia slobody až na doživotie,” dodala Ivanová.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: SITA.sk – Muža obvinili z vraždy manželky, k incidentu došlo po vzájomnej výmene názorov © SITA Všetky práva vyhradené.

1 komentár

  1. kazdy chlap, ktory si kvoli zenskej znici zivot je pako…ak to nejde treba sa na nu vykaslat dost je inych co cakaju na chlapa ako kurence na sopel…a ked ta na nich prejde chut ostane ti jedno budes zit slobodne…

Comments are closed.