Vláda je banda amatérov, Matovič terorista a najhorší minister, vyhlásil Pellegrini (video)

0

29.9.2022 Pri stredajšom rokovaní o odvolaní Igora Matoviča (OĽaNO) z postu ministra financií mu Hlas-SD vystaví účet a zahlasuje za jeho odvolanie.

Na tlačovej konferencii to vyhlásil predseda strany Peter Pellegrini, ktorý je tiež presvedčený, že je „psou povinnosťou” každého opozičného politika zahlasovať za odvolanie Matoviča, a to bez ohľadu na to, či to má, alebo nemá dopad na predčasné voľby.

Vláda je podľa neho „banda amatérov, ktorá vedie krajinu do záhuby”, a Matovič je „terorista, najhorší minister v tejto krajine, najnenávidenejší politik a jednoducho musí z politiky odísť”.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Odvolávanie Igora Matoviča (fotografie)

Výsledok hlasovania bude podľa neho závisieť od toho, ako sa zachovajú nezaradení poslanci. „Spolu 76 hlasov by sa nájsť mohlo, ale v pozadí zrejme prebiehajú nejaké ťahy, takže bude to do poslednej chvíle nepredvídateľné,” myslí si Pellegrini.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Minister financií SR, Odvolávanie Matoviča, Predseda strany Hlas-SD, Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Vláda je banda amatérov, Matovič terorista a najhorší minister, vyhlásil Pellegrini (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -