Český miliardár sa na Bugatti Chiron rútil šialenou rýchlosťou, za svoj kúsok nezožal iba potlesk (video)

0

20.1.2022 Nemecké ministerstvo dopravy kritizovalo kaskadérsky kúsok českého miliardára Radima Passera, ktorý na svojom vysokovýkonnom športovom aute išiel po nemeckej diaľnici rýchlosťou 414 kilometrov za hodinu.

Na videu zverejnenom tento mesiac Passer tlačí svoje Bugatti Chiron do extrémnych rýchlostí na úseku nemeckej diaľnice A2 medzi Berlínom a Hannoverom.

Päťdesiatosemročný boháč pod príspevkom uviedol, že video bolo natočené minulý rok na 10-kilometrovom rovnom úseku s tromi jazdnými pruhmi a .

poznamenal Passer. Veľká časť nemeckej diaľničnej siete nemá žiadne rýchlostné obmedzenie.

Tamojšie ministerstvo dopravy v stredu vo vyhlásení uviedlo, že .

Ministerstvo taktiež podotklo, že zákon vyžaduje, aby vodiči

Passer, ktorý je podľa magazínu Forbes 33. najbohatším človekom v Česku s majetkom 6,6 miliardy českých korún (asi 271 miliónov eur), pod videom naznačil, že pri kaskadérskom kúsku veril nielen vo svoje šoférske schopnosti.

napísal.

Nemeckí ekologickí Zelení, ktorí sú momentálne súčasťou vládnej koalície, počas vlaňajšej predvolebnej kampane vyzvali na obmedzenie rýchlosti na nemeckých diaľniciach na 130 kilometrov za hodinu.

Týmto sledovali úsilie o zníženie emisií oxidu uhličitého v krajine. Počas rokovaní o zostavení novej vlády však táto myšlienka upadla do zabudnutia.

Viac k témam: Bugatti Chiron
Zdroj: Webnoviny.sk – Český miliardár sa na Bugatti Chiron rútil šialenou rýchlosťou, za svoj kúsok nezožal iba potlesk (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu