Traja agresívni muži vyčíňali v osade v Rakúsoch, poškodeným sa vyhrážali aj po zadržaní policajtmi

0

19.1.2022 Traja muži z osady v Rakúsoch neďaleko Kežmarku čelia viacerým obvineniam po tom, ako ešte v nedeľu 16. januára vo večerných hodinách ničili jeden z tamojších domov.

Pustili sa aj do áut zaparkovaných v blízkosti. Svojím vyčíňaním spôsobili škodu predbežne vyčíslenú na viac ako 1 850 eur.

Podľa hovorkyne prešovskej krajskej polície Jany Ligdayovej bol 28-ročný muž obvinený z trestného činu nebezpečné vyhrážanie spáchaného v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci.

Ďalší dvaja muži vo veku 34 a 38 rokov boli obvinení z trestného činu poškodzovania cudzej veci. Ide o trestné činy spáchané formou spolupáchateľstva.

Muži prišli k jednému z domov v osade a jeden z nich so sekerou v rukách začal rozbíjať vchodové dvere a vyhrážal sa obyvateľom domu.

Ďalší dvaja muži v tom čase v zadnej časti domu rozbíjali sklá a spätné zrkadlá na zaparkovaných autách, ktoré patrili tam bývajúcim manželom.

uviedla hovorkyňa. Podľa jej slov neskôr všetci traja z miesta utiekli.

Policajná hliadka podozrivých po príchode zadržala, pričom aj počas toho padali vyhrážky smerom k poškodeným. Zadržaní muži boli umiestení do cely policajného zaistenia.

Viac k témam: Krimi, Vyhrážanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Traja agresívni muži vyčíňali v osade v Rakúsoch, poškodeným sa vyhrážali aj po zadržaní policajtmi © SITA Všetky práva vyhradené.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu