Čierne okresy na Slovensku od pondelka opäť pribudli, bordových je 19 a červené ostali už len dva „ostrovčeky“

0

23.11.2021 Situácia na Slovensku v súvislosti s koronavírusom sa COVID automat od pondelka 22. novembra opäť pridal čierne okresy (tretí stupeň ohrozenia). Kým v minulom týždni sme ich mali 52, v tomto ich je už 54.
Viac o téme: Koronavírus

Bordové okresy (druhý stupeň ohrozenia) zostali na rovnakom počte ako v predchádzajúcom týždni a červené okresy (prvý stupeň ohrozenia) už sú len všetky bratislavské (Bratislava I.-V) a Dunajská Streda. Do nedele 21. novembra boli v tejto farbe aj Komárno a Šaľa.

COVID automat – farby okresov podľa epidemickej situácie

od 22. do 28. novembra

Čierne okresy na Slovensku (54) – tretí stupeň ohrozenia

Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Košice I.-IV., Košice-okolie, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Senica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom a Zvolen

Bordové okresy na Slovensku (19) – druhý stupeň ohrozenia

Dolný Kubín, Galanta, Komárno, Malacky, Myjava, Námestovo, Nitra, Pezinok, Prešov, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Skalica, Trenčín, Trnava, Žilina a Zlaté Moravce

Červené okresy na Slovensku (6) – prvý stupeň ohrozenia

Bratislava I.-V., Dunajská Streda

Viac k témam: Bezpečnostné opatrenia, COVID automat, Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk – Čierne okresy na Slovensku od pondelka opäť pribudli, bordových je 19 a červené ostali už len dva „ostrovčeky“ © SITA Všetky práva vyhradené.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu