nedeľa, 28 novembra, 2021
2.8 C
Bratislava
ÚvodSprávyVo vnútrobloku na Púpavovej ulici v Bratislave vznikne kvetinový park, pribudnú aj...

Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v Bratislave vznikne kvetinový park, pribudnú aj šachové stoly (foto)

26.10.2021 Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v bratislavskej Karlovej Vsi vznikne kvetinový park. Ako informuje mestská časť na sociálnej sieti, počas októbra vo vnútrobloku pribudli nové záhony, ktoré na jar rozkvitnú pestrofarebnými kvetmi a doplnia ich aj okrasné trávy.

„Chýbať nebudú ani záhony ruží a v novembri pribudnú aj nové stromy,” uviedla mestská časť, ktorá projekt realizuje s finančnou pomocou Bratislavského samosprávneho kraja.

Novinkou budú šachové stoly, na ktorých si budú môcť zahrať obyvatelia z okolia. „Bezbariérovú úpravu podstúpil aj chodník, ktorý sem vedie od Púpavovej smerom od Karloveskej a priamo v parku vybudovali nové chodníky z dlažby,” poznamenala Karlova Ves.

Úpravy realizovali s pomocou pracovníčok referátu životného prostredia a zamestnancov karloveských verejnoprospešných služieb či referátu dopravy.

Viac k témam: okolie, Príroda, úprava terénu
Zdroj: Webnoviny.sk – Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v Bratislave vznikne kvetinový park, pribudnú aj šachové stoly (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 660,386 Úmrtí 14,228 Uzdravení 540,068 Infikovaných 106,090 Last updated: 28. novembra 2021 - 06:25 (+01:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img