štvrtok, 28 októbra, 2021
4.7 C
Bratislava
ÚvodSprávyŠtudent, ktorý hodil do francúzskeho prezidenta Macrona vajce, podstúpi psychiatrické liečenie (video)

Študent, ktorý hodil do francúzskeho prezidenta Macrona vajce, podstúpi psychiatrické liečenie (video)

29.9.2021 Devätnásťročného študenta, ktorý v pondelok hodil vajce do francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, prijali do psychiatrickej nemocnice.

V utorok to oznámila prokuratúra v Lyone s tým, že mladíka poslali na psychiatrické liečenie po lekárskej prehliadke. To podľa jej vyhlásenia stanovilo „absenciu rozlišovacej schopnosti a potrebu hospitalizácie“.
Vajce sa nerozbilo
Vajce zasiahlo Macrona, keď sa prechádzal v dave ľudí na medzinárodnom potravinárskom veľtrhu v Lyone. Zasiahlo ho do ramena a bez rozbitia sa od neho odrazilo.

Muža následne zadržali a začali voči nemu vyšetrovanie „útoku na osobu v pozícii orgánu verejnej moci“, uviedla lyonská prokuratúra. Páchateľ nebol polícii predtým známy.


Macron schytal aj facku
V júni Macron zase dostal počas podujatia na juhovýchode Francúzska facku. Podobne ako jeho predchodcovia, aj on rád trávi čas na stretnutiach s verejnosťou, najmä keď sa blížia prezidentské voľby.

Macron zatiaľ neoznámil, že sa bude v apríli uchádzať o znovuzvolenie, očakáva sa to však od neho.

Viac k témam: Napadnutie, Psychiatrická nemocnica, Vajce
Zdroj: Webnoviny.sk – Študent, ktorý hodil do francúzskeho prezidenta Macrona vajce, podstúpi psychiatrické liečenie (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 465,027 Úmrtí 12,957 Uzdravení 416,929 Infikovaných 35,141 Last updated: 28. októbra 2021 - 04:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img