štvrtok, 28 októbra, 2021
5.6 C
Bratislava
ÚvodSprávyStaršieho muža prichytili vo vlaku pri masturbácii, polícia rieši už dva podobné...

Staršieho muža prichytili vo vlaku pri masturbácii, polícia rieši už dva podobné prípady (foto)

28.9.2021 Polícia sa zaoberá ďalším prípadom, keď starší muž masturboval vo vlaku. Polícii viacerí ľudia poslali na sociálnej sieti fotografiu muža pri „obšťastňovaní sa“ bez bližších informácií.

Incident sa mal podľa dostupných informácií odohrať asi pred mesiacom. Policajti o tom informovali vo svojom profile na sociálnej sieti.

„Týmto prípadom sa už zaoberá príslušný útvar železničnej polície v Polícia SR – Trenčiansky kraj. Viac informácií v tejto chvíli nie je možné uviesť. Podobným incidentom sa zaoberá aj železničná polícia v Polícia SR – Žilinský kraj, ku ktorému došlo iba pred pár dňami. Aj v tomto prípade už prebiehajú procesné úkony. Viac informácií poskytneme neskôr, keď to procesná situácia dovolí,“ uviedla polícia.

Zároveň zdôraznila, že už po prvom podobnom prípade zintenzívnili hliadkovú činnosť vo vlakoch, aby aj prítomnosť samotných policajtov pôsobila preventívne. Pripomenuli tiež, že v prípade, ak je niekto svedkom podobného správania, jednou z možností je okrem upozornenia vlakového personálu kontaktovať políciu na čísle 158. Polícia v takom prípade môže prípad riešiť hneď na najbližšej vlakovej stanici, kde zastaví vlak.

„Tiež je možné podať trestné oznámenie na najbližší útvar Policajného zboru, polícia oznámenie vždy príjme a orgán činný v trestnom konaní, prípadne správny orgán, rozhodne o ďalšom postupe,“ uzavrela polícia.

Viac k témam: sexuálne obťažovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Staršieho muža prichytili vo vlaku pri masturbácii, polícia rieši už dva podobné prípady (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 465,027 +4,746 Dnes Úmrtí 12,957 +22 Dnes Uzdravení 416,951 Infikovaných 35,119 Last updated: 28. októbra 2021 - 03:10 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -spot_img