pondelok, 27 septembra, 2021
16.2 C
Bratislava
ÚvodSprávyStretnutie s pápežom v Prešove komplikujú problémy so vstupenkami. Veriaci musia poslať...

Stretnutie s pápežom v Prešove komplikujú problémy so vstupenkami. Veriaci musia poslať COVID pass

15.9.2021 Pre problémy s distribúciou vstupeniek na stretnutie so Svätým Otcom v Prešove, ktoré sa uskutoční v utorok 14. septembra pred Mestskou športovou halou, informujú organizátori veriacich, ktorým ešte nedoručili vstupenky, aby urýchlene napísali reklamačný e-mail a ako prílohu doložili COVID pass.
Viac o téme: Návšteva pápeža Františka na Slovensku
Reklamáciu je potrebné poslať na reklamacie@navstevapapeza.sk. Informoval o tom hovorca Prešovskej gréckokatolíckej archieparchie Michal Pavlišinovič.

Ako ďalej dodal, veriaci v utorok môžu využiť aj možnosť dodatočného vytlačenia vstupenky priamo na mieste stretnutia so Svätým Otcom v Prešove. V infostane sa o to postarajú dobrovoľníci.

„Je však potrebné, aby si veriaci doniesli vytlačené potvrdenie o registrácii na podujatie, ktoré im zaslali už skôr. Tiež je potrebné, aby si priniesli aj vytlačený COVID pass,“ dodal Pavlišinovič.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Návšteva pápeža Františka na Slovensku (fotografie)

Viac k témam: COVID pas, návšteva pápeža Františka na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Stretnutie s pápežom v Prešove komplikujú problémy so vstupenkami. Veriaci musia poslať COVID pass © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 408,609 +121 Dnes Úmrtí 12,596 Uzdravení 386,148 Infikovaných 9,865 Last updated: 27. septembra 2021 - 14:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -