utorok, 3 augusta, 2021
21.8 C
Bratislava
ÚvodSprávyTrnava končí s telefonickou linkou, pomáhala záujemcom registrovať sa na očkovanie

Trnava končí s telefonickou linkou, pomáhala záujemcom registrovať sa na očkovanie

22.7.2021 Mesto Trnava v stredu končí s prevádzkovaním telefonickej linky, prostredníctvom ktorej zamestnanci mestského úradu pomáhali záujemcom o očkovanie proti ochoreniu COVID-19 s registráciou. Táto služba bola k dispozícii od polovice marca, určená bola pre ľudí bez internetu alebo tých, čo sa sami nedokázali zaregistrovať do štátneho systému.

„Od marca tohto roka pomohli zamestnanci mesta desiatkam občanov predovšetkým staršieho veku. Vzhľadom na lepšiu dostupnosť vakcín pre záujemcov a rastúcu mieru zaočkovanosti však záujem o túto službu postupne poľavoval,“ vysvetľuje dôvody skončenia služby radnica na webe mesta.
Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Záujemcovia o očkovanie sa môžu naďalej registrovať na portáli korona.gov.sk, čoraz viac očkovacích centier ponúka aj možnosť očkovania bez akejkoľvek registrácie.

V Trnave sa počas víkendov očkuje vo veľkokapacitných centrách zriadených Trnavským samosprávnym krajom v Strednej zdravotníckej škole a Mestskej športovej hale. Počas týždňa zabezpečuje očkovanie Fakultná nemocnica v Trnave. Očkovanie ponúkajú aj niektorí všeobecní lekári.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, očkovanie proti koronavírusu, telefonická linka
Zdroj: Webnoviny.sk – Trnava končí s telefonickou linkou, pomáhala záujemcom registrovať sa na očkovanie © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,751 +41 Dnes Úmrtí 12,541 +1 Dnes Uzdravení 379,599 Infikovaných 611 Last updated: 3. augusta 2021 - 11:40 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -