Novesta predstavuje novú kolekciu pre jeseň/zimu 2023 (foto)

0

15.9.2023 (SITA.sk) –

Tradícia a kvalita, ktorá prekračuje čas

Novesta je slovenskou obuvníckou značkou, ktorá sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou a oddanosťou kvalite. S viac ako sto rokmi histórie sa Novesta stala synonymom pre spoľahlivé a štýlové topánky, ktoré si našli fanúšikov nielen na Slovensku, ale po celom svete.

Značka Novesta sa prvýkrát objavila na obuvníckej scéne v roku 1939 v meste Partizánske na Slovensku. S dôrazom na kvalitu a jedinečný dizajn rýchlo získala popularitu. Ich klasický vzor “Star Master” sa stal ikonickým symbolom, ktorým sa identifikuje Novesta až dodnes.

Svetový úspech značky Novesta je založený na ich oddanosti kvalite a tradičným výrobným postupom. Topánky sú ručne vyrábané v továrni na Slovensku s použitím najlepších materiálov. Každý pár Novesta topánok je výsledkom precíznej ručnej práce a starostlivosti o detaily.

Nová kolekcia – Odkaz na budúcnosť

Star Master a Star Dribble sú klasickými vzormi, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou kolekcie Novesta. V kolekcii na jeseň/zimu 2023 sú tieto ikonické vzory predstavené v nových jesenných farbách so zadným pásikom a kontrastným šitím. Tieto topánky sú spojením tradičného štýlu a moderných trendov.

Novinkou je Star Hiker

Star Hiker je jednou z najväčších noviniek v kolekcii pre túto sezónu. Tento model prichádza s výraznejším šnurovaním a koženou patickou, čo ho robí ideálnou voľbou pre tých, ktorí vyžadujú spoľahlivý a štýlový obuv pre neľahké terény.

Marathon – Štýl a komfort pre aktívnych

V kolekcii nájdete aj Marathon v rôznych verziách, ako je Trail alebo GAT. Tieto topánky prichádzajú v štýlových jesenných tónoch a ponúkajú spoľahlivý komfort pre aktívny životný štýl. Úplnou novinkou je vysoký model Marathon Apex, ktorý spojuje ochranu pred chladom s moderným vzhľadom.

Štýlové gumáky pre všetky príležitosti

Kolekcia Novesta by nebola kompletná bez nových gumákov. Chelsea je model, ktorý vyniká svojou výraznejšou podrážkou a dvojfarebnou kombináciou béžovej, šedej a modrej. Tieto gumáky dodajú vášmu štýlu eleganciu a pohodlie, najmä v chladných a daždivých dňoch.

Ak vás zaujali tieto novinky a chcete vidieť celý katalóg pre jeseň/zimu 2023, kliknite na priloženú galériu.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Nová kolekcia Novesta pre jeseň/zimu 2023 (fotografie)

Chcete vidieť ešte viac? Kliknite na web Novesta na www.novesta.sk a objavte širokú paletu štýlov, ktoré máme pre vás pripravené.

Viac k témam: PR
Zdroj: SITA.sk – Novesta predstavuje novú kolekciu pre jeseň/zimu 2023 (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

- Reklama -