Nórska reprezentantka z londýnskeho Arsenalu skolabovala priamo na ihrisku počas finále Ligového pohára žien

  0

  2.4.2024 (SITA.sk) – Nórska futbalová stredopoliarka Frida Maanumová skolabovala priamo na ihrisku počas nedeľňajšieho finálového stretnutia anglického Ligového pohára žien. Hráčka londýnskeho Arsenalu sa na trávnik zvalila bez cudzieho zavinenia v nadstavenom čase prvého polčasu duelu proti mestskému rivalovi FC Chelsea. Duel sa hral na štadióne Molineux vo Wolverhamptone.

  Dvadsaťštyriročnej nórskej reprezentantky sa okamžite ujali záchranári, starali sa o ňu približne sedem minút a potom ju na nosidlách transportovali do útrob štadióna. Vedenie Arsenalu po krátkom čase zverejnilo správu, že Maanumová je pri vedomí.

  “Frida je pri vedomí, komunikuje s okolím a je v stabilizovanom stave. Náš lekársky tím bude jej stav podrobne monitorovať. Frida, všetci sme s tebou,” uviedli zástupcovia klubu na platforme X.

  Duel sa v riadnom hracom čase skončil bez gólov, v predĺžení o triumfe Arsenalu rozhodla presným zásahom švédska útočníčka Stina Blacksteniusová.

  Viac k témam: Nórska futbalová stredopoliarka
  Zdroj: SITA.sk – Nórska reprezentantka z londýnskeho Arsenalu skolabovala priamo na ihrisku počas finále Ligového pohára žien © SITA Všetky práva vyhradené.

  - Reklama -