Koronavírus výrazne ovplyvnil program Tipos extraligy, v karanténe sú aj hráči HC Košice

  0

  25.1.2022 Nákaza ochorením COVID-19 opäť výraznejšie ovplyvňuje program slovenskej hokejovej extraligy.

  V druhej polovici minulého týždňa putovali do karantény hráči Nových Zámkov a Zvolena, v nedeľu sa k ním pridali aj hokejisti Slovana Bratislava a Michalovčania. V pondelok zase nákazu v kabíne A-tímu potvrdili aj Košice.

  Viacerí hráči mali pozitívny test

  Oceliari mali v aktuálnom týždni nastúpiť v piatok doma proti Nitre a v nedeľu proti Slovanu Bratislava.

  “Na základe PCR testov boli v tíme HC Košice identifikovaní viacerí hráči s pozitívnym výsledkom na ochorenie COVID-19, a tak bola nariadená povinná karanténa,” informuje web HC Košice.

  Podľa aktualizovaného plánu sa v tomto týždni neuskutočnia ani dve stretnutia medzi Slovanom Bratislava a Trenčínom pôvodne naplánované na utorok a štvrtok na ľade Dukly.

  Okrem súboja Košice – Nitra sa v piatok podľa webu Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) neuskutoční ani zápas Spišská Nová Ves – Zvolen a v nedeľu okrem stretnutia Košice – Slovan sa hrať nebude ani duel Nitra – Zvolen.

  Zlá situácia je aj v SHL

  Uvedené sa môže zmeniť v závislosti od vývoja situácie v jednotlivých kluboch. Z naplánovaných súbojov môžu ubudnúť ďalšie, môže však prísť aj k dohode o dohrávkach či predohrávkach.

  Nepriaznivá situácia je aj v kluboch SHL. V druhej najvyššej súťaži je tiež viacero tímov v karanténe a ich súboje boli odložené.

  Viac k témam: Tipos extraliga
  Zdroj: Webnoviny.sk – Koronavírus výrazne ovplyvnil program Tipos extraligy, v karanténe sú aj hráči HC Košice © SITA Všetky práva vyhradené.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu