Koronavírus šarapatí u Belasích, v nedeľu malo pozitívny test sedem hráčov

  0

  24.1.2022 Aktuálny líder najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipos extraligy HC Slovan Bratislava požiada o odloženie niekoľkých najbližších zápasov. “Belasí” prostredníctvom oficiálneho facebookového konta uviedli, že ich k tomuto kroku prinútila situácia v hráčskom kádri.

  “Vzhľadom na zhoršený zdravotný stav mužstva po návrate z Popradu prebehlo dnes ráno antigénové testovanie s výsledkom 7 pozitívne testov na ochorenie COVID-19,” uviedli Bratislavčania s tým, že rovnaký počet hráčov je pre chorobu doma.

  Ako uviedli predstavitelia Slovana, v pondelok ráno sa uskutoční komplexné PCR testovanie hráčov a členov realizačného tímu. Klub zároveň komunikuje s regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bratislave, pričom s okamžitou platnosťou prerušil tréningový proces.

  Slovan sa po 36 odohraných stretnutia nachádza na 1. mieste v tabuľke Tipos extraligy. V nedeľňajšom dueli 33. kola sa mal predstaviť na ľade Nových Zámkov.

  Viac k témam: COVID-19, Hokejoví hráči, Karanténa, Koronavírus
  Zdroj: Webnoviny.sk – Koronavírus šarapatí u Belasích, v nedeľu malo pozitívny test sedem hráčov © SITA Všetky práva vyhradené.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu