Hádzanárky Dunajskej Stredy si vo februári zahrajú štvrťfinále EP žien, svoje súperky spoznajú už skôr

  0

  18.1.2022 Hádzanárky Dunajskej Stredy sa dostali už medzi najlepšie okteto tímov v Európskom pohári žien v sezóne 2021/2022.

  Medzi osmičku klubov tretej najvýznamnejšej súťaže v hierarchii Európskej hádzanárskej federácie (EHF) sa počas uplynulého víkendu prebojovali v domácom prostredí, keď v sobotu švédskemu Kristianstadu podľahli 21:23, no v nedeľňajšej odvete rovnaké súperky zdolali hladko 33:21 (17:12).

  zhodnotil na oficiálnom webe klubu Viktor Debre, kouč HC DAC Dunajská Streda.

  Dunajskostredčanky sa meno súperiek dozvedia v utorok predpoludním. Žreb sa uskutoční v sídle EHF vo Viedni a slovenskému tímu môže priradiť rivalky zo Španielska, Faerských ostrovov, Islandu, Srbska alebo Ukrajiny. Španielsko má vo štvrťfinále EP žien až trojnásobné zastúpenie, zostávajúcich päť krajín po jednom klube.

  Prvé zápasy štvrťfinále sa uskutočnia počas druhého februárového víkendu 12. alebo 13. februára, odvety prídu na rad o týždeň neskôr.

  Costa del Sol Málaga (Šp.)
  Rocasa Gran Canaria (Šp.)
  Visitelche.com Bm Elche (Šp.)
  H71 Hoyvik (Faer. ostr.)
  IBV Vestmannaeyjar (Isl.)
  ŽRK Bekament Bukovička Banja (Srb.)
  HC DAC Dunajská Streda (SR)
  HC Galičanka Ľvov (Ukr.)

  Viac k témam: Európsky pohár žien v hádzanej
  Zdroj: Webnoviny.sk – Hádzanárky Dunajskej Stredy si vo februári zahrajú štvrťfinále EP žien, svoje súperky spoznajú už skôr © SITA Všetky práva vyhradené.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu