pondelok, 27 septembra, 2021
16.2 C
Bratislava
ÚvodArénaTréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný...

Tréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal, tvrdí

4.8.2021 Andrij Ševčenko skončil anabázu vo funkcii trénera ukrajinskej futbalovej reprezentácie. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram 44-ročný kouč poznamenal, že sa mu skončila platnosť zmluvy s Ukrajinskou futbalovou asociáciou (UAF).

Vo svojom príspevku poďakoval všetkým za podporu, tímovú prácu a skúsenosti, ktoré nadobudol počas 5-ročného pôsobenia na tomto poste.

“Bola to ťažká práca, ale dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal. Chcel by som sa poďakovať prezidentovi a výkonnému výboru UAF za príležitosť pracovať s ukrajinským národným mužstvom. Ďakujem všetkým hráčom a každému, kto bol zapojený do práce pre našu reprezentáciu. Veľká vďaka patrí aj fanúšikom, a to za ich podporu i kritiku,“ napísal na Instagrame Ševčenko, ktorý na tohtoročných majstrovstvách Európy dotiahol Ukrajinu do štvrťfinále.

Uvoľnená reprezentačná stolička okamžite vyvolala vlnu špekulácií o tom, kto by sa mohol stať nástupcom legendárneho “Ševu”. Web football.ua prišiel s niekoľkými kandidátmi, pričom najväčšími ašpirantmi na post trénera Ukrajiny podľa neho sú Sergij Rebrov, Miron Markevič, Roman Grigorčuk a Viktor Skripnik.

Viac k témam: tréner
Zdroj: Webnoviny.sk – Tréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal, tvrdí © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 408,488 Úmrtí 12,596 Uzdravení 386,094 Infikovaných 9,798 Last updated: 27. septembra 2021 - 08:55 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -