piatok, 6 augusta, 2021
16.6 C
Bratislava
ÚvodArénaMilanová: Slovensko sa chce vydať cestou, ktorá na kultúrnych podujatiach navýši počty...

Milanová: Slovensko sa chce vydať cestou, ktorá na kultúrnych podujatiach navýši počty zaočkovaných ľudí

22.7.2021 Navýšiť počty divákov na kultúrnych podujatiach v prípade zaočkovaných ľudí je cesta, ktorou sa chce Slovensko vydať. Pred stredajším rokovaním vlády to povedala ministerka kultúry Natália Milanová (OĽaNO).

Na otázku, kedy by mohlo prísť v tejto oblasti k zmene však nevedela odpovedať, keďže podľa jej slov mutujúci variant koronavírusu neustále mení svoje podoby.
Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
„Kultúrny semafor má jasné zadefinované predvídateľné ukazovatele. Nedovolím si tvrdiť, že momentálne dokážeme presadiť to, aby boli tie počty nejako menené. Zatiaľ ostávame na tom, čo je v kultúrnom semafore zadefinované,” ozrejmila Milanová. Zdôraznila, že je dôležité, aby zaočkovanosť populácie Slovenska dosiahla úroveň minimálne 70 percent, aby sa aj kultúre „ľahšie rozbiehalo”.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, kultúrne podujatia, očkovanie proti koronavírusu
Zdroj: Webnoviny.sk – Milanová: Slovensko sa chce vydať cestou, ktorá na kultúrnych podujatiach navýši počty zaočkovaných ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

728*90

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

NAJČÍTANEJŠIE

- Reklama -
Slovensko
Pozitívne vzorky 392,898 +53 Dnes Úmrtí 12,541 Uzdravení 379,678 Infikovaných 679 Last updated: 6. augusta 2021 - 01:25 (+02:00)
Koronavírus (COVID-19), súhrn a štatistiky
- Reklama -